Bedava İnternet Paketi

Hakkımda

Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki web site yazarları olarak araştırmayı seven insanlarız, amacımız operatörlerin sunduğu Promosyon internet paketleri hakkında kullanıcılara bilgi paylaşmak. Ayrıca tarifeler hakkında da bazı bilgiler paylaşmanın’da sizler için faydalı olacağını düşündüğümüzden dolayı Tarife ve paketlerle alakalı paylaşımlar’da yapılmaktadır. Sitemiz’deki yazarlar bilgilerin hepsini Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin web sayfaları ziyaret edilerek alınmıştır. Bu içerikler kullanıcıların anlayacağı şekilde düzenlenip daha detaya girilerek anlatıldığından dolayı sizlere iyi bir kullanım sunmayı hedeflemektedir.

Bu blogda paylaşılan bilgiler yukarıda belirtildiği gibi operatörlerin forum sayfasından alınan bilgilerdir, bilgileri kesinleştirmek amacıyla operatörlerinizle görüşme sağlamanız gerekmektedir. Sitemiz aracılığıyla yapacağınız hatalı bir tuşlama veya ücretlendirme den kullanıcılar sorumludur ve bu siteyi kullanan ziyaretçiler bu durumu kabul etmiş sayılacaktır. Sitemizde paylaşılan bilgilerin bazıları operatörlerin kampanyayı kapatması sonucunda kullanılmayabilir, bunlardan Bedavainternetpaketi.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Bedava internet Paketi sayfası ve BedavainternetPaketi.com hiç bir operatör ile bağlantısı olmayan bir sayfadır. Yapılan iş ise operatörlere ait indirimli paket ve hediye içeriklerin kullanıcılara basit bir dil ile anlatılmasını sağlamaktır. AÇIKLAMA: Bedava internet paketi sizler için kampanya düzenleyemez. Sadece operatörlerünüz yeni bir kampanya yaptığında bunu detaylı bir şekilde sizlerle paylaşır.

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için sizlerde bildiğiniz kampanyaları ve az bilinen bilgileri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımınız araştırılıp doğru bulunduğu taktirde sizin adınız altında paylaşılacaktır.

Not: Sayfada Bulunan görseller Google üzerinden alınmıştır. Bu görseller’den herhangi birinin size ait olduğunu düşünüyorsanız iletişim kısmından bize mail göndermeniz veya yorum kısmından belirtmeniz yeterli olacaktır. Maksimum 7 iş günü içerisinde ilgili içerik editörler tarafından kontrol edilip işlem sağlanacaktır.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap