Bedava İnternet Paketi — Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkımda

Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki web site yazarları olarak araştırmayı seven insanlarız, amacımız operatörlerin sunduğu Promosyon internet paketleri hakkında kullanıcılara bilgi paylaşmak. Ayrıca tarifeler hakkında da bazı bilgiler paylaşmanın’da sizler için faydalı olacağını düşündüğümüzden dolayı Tarife ve paketlerle alakalı paylaşımlar’da yapılmaktadır. Sitemiz’deki yazarlar bilgilerin hepsini Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin web sayfaları ziyaret edilerek alınmıştır. Bu içerikler kullanıcıların anlayacağı şekilde düzenlenip daha detaya girilerek anlatıldığından dolayı sizlere iyi bir kullanım sunmayı hedeflemektedir.

Bu blogda paylaşılan bilgiler yukarıda belirtildiği gibi operatörlerin forum sayfasından alınan bilgilerdir, bilgileri kesinleştirmek amacıyla operatörlerinizle görüşme sağlamanız gerekmektedir. Sitemiz aracılığıyla yapacağınız hatalı bir tuşlama veya ücretlendirme den kullanıcılar sorumludur ve bu siteyi kullanan ziyaretçiler bu durumu kabul etmiş sayılacaktır. Sitemizde paylaşılan bilgilerin bazıları operatörlerin kampanyayı kapatması sonucunda kullanılmayabilir, bunlardan Bedavainternetpaketi.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Eğer mevcut site tasarımından rahatsız ve çıkan sponsor reklamlarından huzursuz olduysanız sayfayı kapatmak için Çıkış tuşunu kullanabilirsin sevgili takipçi.

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için sizlerde bildiğiniz kampanyaları ve az bilinen bilgileri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımınız araştırılıp doğru bulunduğu taktirde sizin adınız altında paylaşılacaktır.

Not: Sayfada Bulunan görseller Google üzerinden alınmıştır. Bu görseller’den herhangi birinin size ait olduğunu düşünüyorsanız iletişim kısmından bize mail göndermeniz veya yorum kısmından belirtmeniz yeterli olacaktır. Maksimum 7 iş günü içerisinde ilgili içerik editörler tarafından kontrol edilip işlem sağlanacaktır.