Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
İphone 6S Plus İnternet Ayarları Nasıl Yapılır ?

İphone 6S Plus İnternet Ayarları Nasıl Yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları için İphone 6S Plus İnternet Ayarları nasıl yapılır sorusunun cevabını yanıtlamak istedik. Bir çok kişi internete yavaş girdiğini bazıları ise internete giremiyorum diye yakınmakta. Bu problemi tam anlamıyla kaldırmak için 3 dev operatöre ait internet ayarlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu ayarlar sayesinde sizlerde yavaş giriş yapan cihazınızın internetini hızlandırıp daha kaliteli bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Turkcell İphone 6S Plus İnternet Ayarı Nasıl Yapılır ?

Ayarlar – Hücresel – Hücresel Veri Seçenekleri – Ses ve veri sekmesinden cihazı EDGE konuma getirin veya 4G yazabilir bunu seçin. Seçimi yaptıktan sonra Hücresel Veri Ağı sekmesine giriş yapıp Kullanıcı Adı: Turkcell, Apn: internet olarak kayıt edin. Ardından telefonu bir defa kapatıp açmanız yeterli olacak.
İphone 6s Plus İnternet Ayarları

Vodafone İphone 6 S Plus İnternet Ayarları

Üst kısımda belirtildiği gibi adımları takip edin ve Kullanıcı Adı yazan kısıma Vodafone yazın, Apn kısmını ise internet ile değiştirin ve telefonu kapatıp/açın.

Türk Telekom İphone İnternet Ayarları

Bütün adımlar yine aynı fakat kullanıcı adına Türk Telekom yazmanız gerekecek. Bu ayarları yaptıktan sonra internetinizi daha verimli kullanabilirsiniz. Bu arada kullanıcılarımız için bir önceki makalemizi tavsiye ederim, bir önceki makalede ne mi var ? Turkcell Bedava internet paketleri ile alakalı ne isterseniz burada bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ