Bedava İnternet Paketi

Kullanım Şartları

Öncelikle bedavainternetpaketi.com olarak sayfamızdaki bilgilerin operatör forum sayfalarından toplandığını belirtmek isterim. Bunun yanında bazı kampanyaların süreli bazılarınında süresi bittikten sonra sizleri ücrete tabi tutabileceğini hatırlatmakta fayda var. Sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.

Genel Maddeler;

  • Bazı kampanyaların süresi dolmuş olabilir gönderdiğinizde hata sms’i alabilirsiniz.
  • Sayfa yöneticileri istedikleri zaman operatör tarafından paylaşılan kampanyaları kaldırabilir. Veya kullanım koşulları değişen kampanyalar üzerinde düzenlemeler yapabilir.
  • Yukarıda belirtildiği gibi bazı kampanyalar süresi bittiğinde katılım için ücret kesebilirler detaylı bilgi için müşteri temsilcinizi aramanız tavsiye edilir.
  • Göndereceğiniz kampanya sms’lerinden veya katılım ücretlerinden bedavainternetpaketi.com sorumlu tutulamaz.
  • Sayfadaki yazılar günümüzü belirtmeye bilir, eklenen bir yazımıza kampanya süresi dolduktan sonra talepte bulunmuş olabilirsiniz, bunun için geçerlilik süresini okuyun ve operatörünüzün resmi sitesinden teyit edin.
  • Ek olarak sayfanın en alt kısmında büyük harflerle Uyarı; olarak’ta sizlerin problem yaşamamanız için bir bilgilendirme bulunmaktadır, sayfamızdaki bütün başlıklar altında aynı uyarıyı görebilirsiniz.

Yukarıdaki şartları kabul edip bedava internet paketi ailesinden biri olduğunuz için teşekkür ederiz.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap