canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Türk Telekom 4.5G 2 Haftalık Ek 4 GB internet Paketi

Türk Telekom 4.5G 2 Haftalık Ek 4 GB internet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom, Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri ile abonelerine tam hizmet vermeye devam etmekte. Bu yazımız ile Türk Telekom 2 haftalık 4 gb internet paketi nasıl yapılır, nasıl iptal edilir gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu paket faturalı tarife kullanan aboneler için geçerlidir. Faturasız hat kullanıcıları’da sayfamızda bulunan internet paketleri kategorisinden kendilerine uygun ek internet paketlerine göz atabilirler. Neredeyse hepimizin her gün kullandığı internet paketimiz bittiğinde ek paketlere başvururuz. Nasıl ki hediye internet kampanyaları müşteriler için büyük bir önem taşıyorsa, ek internet paketlerinin fiyatları da müşterileri o denli etkiliyor. 2017 yılı itibariyle bütün operatörler Türk Telekom bedava internet gibi kampanyalar çıkardı. Fakat şuanda ek internet paketi fiyatlarına bakacak olursak en uygunu yine eski adı Avea olan Gsm operatörümüz akla geliyor.

Türk Telekom iki haftalık 4 GB internet paketine sadece 16 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ek internet paketini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gece veya giriş yapacağınız sayfalar ile alakalı herhangi bir sınırlandırma bulunmuyor. Bireysel faturalı paketlerden birinde bulunan, 4.5G’ye uyumlu cihazı ve sim kartı kullanan tüm müşteriler paketi satın alabilirler. Paket kapsamında, 2 hafta boyunca 4 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cepten internet kullanabilirsiniz. Haftalık paketleri bulunduğunuz fatura döneminde 1’den fazla defa satın alabiliyorsunuz. Paketi 1 defa satın aldıktan sonra tekrar yenilenmez. Paketi satın aldığınız fatura döneminde paket ücreti çıkacak olan faturanıza yansır. Ek internet paketiniz farklı hat ve kullanıcılara gönderilemez.

Sponsorlu Bağlantılar


Türk Telekom 2 Haftalık Ek 4 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paketin ücreti 16 TL’dir.
  • Bu ek paketi sadece 4.5G sim kart ve cihaz kullanan müşteriler yararlanabilir. Bu özelliklere sahip olmayan aboneler faydalanamaz.
  • Paketi satın almak için 2HAFTALIK4GB yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderin.
  • 4.5G 2 Haftalık 4GB Cepten İnternet Paketini satın aldığınızda ilk çıkacak olan faturanıza ücreti yansır.
  • İptal işlemi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok, otomatik iptal olur.
  • Paket yurt içinde geçerlidir, yurt dışı data kullanımları ek ücret olarak faturaya yansır.
  • Kalan internet haklarınızı sorgulamak ve öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e sms gönderin.
  • Paketi size gelecek bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayın.

Türk Telekom Faturalı Cepten Ek internet paketini satın almak için yukarıdaki işlemi yapabilirsiniz. Cep Merkezi veya Çağrı Merkezi aracılığı ile bu paketi satın alma imkanınız da bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ