Turkcell Bedava İnternet
Vodafone bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar


Merhaba arkadaşlar eski adı Avea yeni adıyla Türk Telekom kullanıcılarına özel faturalı faturasız hiç fark etmeksizin sınırsız bedava interneti kampanyaları hakkında bilgi paylaşmaya devam etmekteyiz. Hepimiz Türk Telekom operatörünü internetinin bolluğundan dolayı seçmiş bulunmaktayız diyebiliriz ama yinede yeterli gelmiyor internet çünkü hayatımızın büyük bir kısmını internet üzerinden haber ve sosyal paylaşımları takip etmekle geçirmekteyiz. Bu yazımızdaki amacımız Türk Telekom 2016 Bedava internet paketi ile alakalı sürekli en güncel turk-telekom-bedava-internet-paketikampanyaları paylaşmak ve siz değerli ziyaretçilerimizi bu konuda bilgilendirmek olacak.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2016

İlk paylaşım olarak Cepten İnternet kampanyası hakkında bilgi paylaşmak isterim. Bu kampanya dahilinde Türk türk telekom bedava internetTelekom kullanıcıları haftanın 2 günü ücretsiz internet kullanımı sağlayabilecekler.

 • Kampanyaya katılım şartı faturalı ve faturasız olmak üzere toplamda 1.000.000 müşteri
  ile sınırlandırılmaktadır. Bu sınıra ulaşıldığında kampanya tamamen durdurulacaktır, acele etmenizi tavsiye ederim Türk Telekom bedava internet kampanyası olarak oldukça uygun.

  HEDIYE 2 GUN yazıp 5555 e gönderin.GIGA yazıp 5555’e gönder 10 GB bedava internet kazan.

  Faturasız 1GB Hediye internet Kampanyası

  Türk Telekom uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapan herkese anında 1gb internet hediye edilecektir. Bu özel kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki bütün faturasız hat kullanan aboneler faydalanabilecekler. Katılım için; yükleme yapmadan önce 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin.
  KASIM 2016 – Yeni: Turk Telekom 1 GB için; 1GB yazıp 5555’e gönder.


  Sponsorlu Bağlantılar


  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Ramazan 2016 Sahur Kampanyasıturk-telekom

  Ramazan ayı ile operatörlerin internet kampanyaları da oldukça arttı Ramazan ayı boyunca 10GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarla 1000 dakika kazanmak ister misin ? Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken işlem SAHUR yazıp 5555 ‘ e kısa mesaj göndermek olacak, size gelecek olan onay mesajı ile kullanıma başlayabilirsiniz.

  4.5G Bedava İnternet Kampanyası

  Eğer sizin’de 4.5G uyumlu bir cihazınız varsa, mevcut Kartınızı 4.5G uyumlu SIM Kart ile ÜCRETSİZ bir Türk Telekom cep merkezinde değiştirin ve hediye olarak 30 gün geçerli hediye 1GB internet sahibi olun. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen abonelerin yapması gereken SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM Kart aldıktan sonra 5555’e 4.5G SIM yazıp sms göndermeleri olacak bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1GB hediye internet kazanacaktır.

  Yeni Ücretsiz İnternet Paketleri
  Hattını Türk Telekom(Avea) taşıyanlara ve yeni hat alanlara özel 500MB bedava internet hediye ediliyor. Kampanyaya katılım şartı belirttiğim gibi yeni kullanıcılara özel. Katılım için hemen sizlerde DENEME yazıp 5555‘e kısa sms gönderin.
  4.5G kampanyası ile verilen hediyeler devam ediyor bu kampanyalar operatörünüz tarafından sunuldukça bu sayfada paylaşılacaktır.

  İndirimli İnternet Paketleri 

  7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası’na katılmak artık çok kolay. Hepimizin bildiği gibi şuanda pahallı olan ne sms nede dakika paketi, bütün operatörlerde en pahallı tutulan ek paket internet diyebiliriz. Şuan anlattığım 2016 Türk Telekom Bedava internet vermese’de umarım işinize yarayacaktır. Gerek sosyal medya gerek araştırmalarımızı hep internet üzerinden yaptığımız için hızlı bir şekilde internet paketlerimizi tüketiyoruz. Şimdi sizlerde sadece 7TL karşılığında 2gb internet sahibi olabilirsiniz.
  Kampanya Katılımı için; 2GB EK yazıp 5555’e kısa sms gönderin size gelecek onay mesajının ardından sizlerde bu indirimli paketi kullanmaya başlayın. Bütün hediyelere sahip olmak ister misiniz, şimdi sende Türk Telekom Bedava İnternet kategorimizi ziyaret edip faturalı ve faturasız kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

  Eğer farklı operatör kullanıyorsanız Turkcell Bedava İnternet Paketi yazımızı’da okumanızı tavsiye ederim.

Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Sayfamızı Beğenip Yeni Kampanyalardan ilk Siz Haberdar Olun !

Turkcell Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet Türk Telekom Bedava İnternet