canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Türk Telekom Hediye internet Nasıl Gönderilir ?

Türk Telekom Hediye internet Nasıl Gönderilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet nasıl gönderilir, Hediye internet nasıl gönderebilirim gibi sorularınızın cevabı burada. Türk Telekom, bedava internet gönderme servisi ile sevdiklerinize internet gönderebiliyor. Sevdikleriniz internetsiz kalmasın istiyorsanız. Hediye internet gönderdiğinizde tarifeniz veya paketinizin internetinden düşüm olmaz. Ek ücret olarak faturanıza yansır. Örneğin kız arkadaşınız, anne babanız veya bir arkadaşınız internetsiz kaldığında ve paket alma durumu olmadığında onlara internet hediye edebilirsiniz. Bir çok kişi internet sıkıntısından dolayı sürekli fazladan faturalar ödüyor. Neredeyse hepimiz de interneti bütün içeriklere oranla daha fazla kullanıyoruz. Türk Telekom Mobil Hediye internet uygulaması ile cepte internet keyfiniz hiç bitmeyecek! Bu hizmet sayesinde belirlenen 4 adet paketi arkadaşlarınıza hediye edebileceksiniz. Her zaman sayfamızda güncel şekilde bulabileceğiniz Türk Telekom bedava internet fırsatlarını da sayfamızın bağlantısını arkadaşlarınıza gönderip duyurabilirsiniz. Bu sayfada hem faturalı hemde faturasız aboneler için kampanyalar yer alıyor.

Nasıl ki bedava internet paketleri önemliyse operatörlerin bu tür müşteri dostu hizmet vermesi dahi olumlu bir yaklaşım. Şuana kadar diğer operatörlerde görülmemiş bu hizmet Türk Telekom müşterilerinin ayrıcalığını bir kez daha bizlere kanıtlamış oluyor. Ayrıca göndermek dışında arkadaşlarınızdan da internet talep edebilirsiniz. Nasıl ki beni ara sms’i gönderebiliyorsanız yine aynı şekilde sms yolu ile internete ihtiyacınız olduğuna dair bilgilendirme gönderebiliyorsunuz. Mesaj gönderdiğiniz kişi onay verdiği taktirde internet hattınıza yükleniyor ve gelecek olan onay mesajının ardından kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hediye internet paketleri ve fiyatları:

Türk Telekom internet Nasıl Hediye edilir, internet nasıl gönderilir ?

 • Hediye internet göndermek için; HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişiye ait telefon numarasını ve göndereceğiniz internet miktarını aralarında boşluk olacak şekilde 9433’e göndermeniz gerekiyor.
  Örnek: HEDIYE 5551234567 100 MB
  HEDIYE 5551234567 1 GB gibi.
 • Hediye internet istemek için; ISTE yazıp, Hediye İnternet isteyeceğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk olacak 9433’e SMS göndermeniz gerekiyor.
  Örnek: ISTE telefon numarası 100 MB
  ISTE telefon numarası 1 GB gibi miktarlar yazarak isteyebilirsiniz.
 • Farklı operatörde olan aboneler bu özelliği kullanamazlar. Ayrıca gönderilen internet paketi sadece yurt içinde geçerli olacağından farklı bir ülkede kullanılamaz.
 • Sadece 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık Hediye İnternet gönderilir ve talep edilebilir.
 • Her ay toplam 4 GB Hediye İnternet alabilir ve gönderim yapabilirsiniz.

Hediye İnternet gönderim ve alım işlemi ile alakalı bütün detaylar yukarıda belirtilmiştir. Yinede aklınıza takılan herhangi bir soru işareti olursa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı operatörünüzden de destek isteyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ