Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet Paketi

Türk Telekom Kurban Bayramı Kampanyası ile Bayrama özel bedava internet paketlerine sahip olun

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet Paketi

Türk Telekom, Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıların Kurban Bayramı Cepten internet kampanyası beklediği bu günlerde, yepyeni kampanyalar ile bayramda da internetsiz kalmayın. Farklı operatörler kampanyalarını müşterilerine duyurdu. Diğer operatörlere ait kampanyaları da sayfamızda bulabilirsiniz. Türk Telekom Kurban Bayramı kampanyası ile sevdiklerinizle bayramda da iletişim kurabilirsiniz. Bayram kampanyaları bazı operatörlerde 1 aylık hediye internet, bazılarında ise haftalık internet sundu. Sunulan kampanyalar müşterilere bayram hediyesi oluyor diyebiliriz. Türk Telekom Mobil uygulamasından da müşterilerine 2017 yılında binlerce gb hediye internet verdi. Bazı kampanyalara katılmak için hattınız üzerinden bazı işlemler yapmanız gerekirken, bazen de otomatik hediyeler tanımlanmakta. Müşterilerin paket fiyatının uygun olması sebebi ile geçiş yapmasının yanı sıra Türk Telekom Bedava internet hediyeleri de büyük önem taşıyor. Diğer operatörler 1 kaç gb verirken Türk Telekom paketinizin 2 katı hediye internet vermekte.

Bir nevi diğer gsm operatörlerden farklı olduğunu tekrar bütün müşterilerine kanıtlamış durumda. Türkiye’deki en büyük Telekomünikasyon operatörü var oluşu boyunca müşterilerinin cebini hep savundu. Farklı gsm firmalarına göre tarife içeriği ve fiyat karşılaştırması yaptığımızda zaten durum ortaya çıkıyor. Ayrıca özel günlerde verdiği ücretsiz kampanyalarda oldukça fazla. Tabi ki diğer operatörlerin de uygulama ve sms ile yapılan hediye içerikleri bulunuyor. Türk Telekom’da Özel Avantajlar, Özel programlar ile müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Sınırsız Whatsapp hizmeti bulunan paketleri de ilk çıktığı günden beri milyonlarca müşterisi kullanmakta. Hediyenizi kullanarak Kurban Bayramı Bedava dakika paketi varmış gibi uygulamalar üzerinden görüntülü ve sesli aramalarda yapabileceksiniz.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyasi Nasıl Yapılır ?

  • Türk Telekom’da 1 GB ve diğer kampanyaları da yaparsanız 4 gb gibi hediye internet kazanmanız mümkün.
  • Faturalı > Faturasız müşteriler farklı fırsatlardan yararlanabilirler.
  • Faturalı hatlar fatura dağıtım yöntemini değiştirerek 1 hafta geçerli 1 gb sahibi olabilir.
  • Faturasız müşteriler ise Mobil uygulamasından ilk defa 25 TL ve üzeri kontör yüklediklerinde 1 ay geçerli hediye 4 gb internete sahip olacaktır.
  • Hediye internet yurt içi data kullanımlarında geçerli olacağından bayramda bütün sevdiklerinizle arama yapıp mesaj gönderebilirsiniz.( Uygulamalar ile )
  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, data tarifelerinde olan faturalı ve faturasız aboneler ilgili kampanyalara kayıt olamayacaktır.

Bayram haftası daha fazla internete ihtiyaç duyarsanız eğer; Türk Telekom Bedava internet makalemize giriş yapıp bütün hediyeler hakkında detaylı açıklamalara ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz kampanyayı operatör sayfasından da kontrol edebilmektesiniz. Kurban Bayramı Kampanyaları ile ek internet paketi almanıza gerek kalmadan doya doya internet kullanın. Bu arada hediyenizi cihazınızı Mobil Erişim Noktasına açtığınız taktirde bilgisayardan bağlantı yaparak kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nazım aşkan dedi ki:

    Çok güzel bir hizmet sizlere çok teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ