canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Türk Telekom Online TL Yükleme 4 GB Bedava internet

Türk Telekom Faturasız Online Yükleme Kampanyası ile 4 GB Aylık Bedava internete ücretsiz sahip olun.

Türk Telekom Online TL Yükleme 4 GB Bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Faturalı hatlar bir çok kişinin gözünde daha fazla kampanya kazanıyor gibi görülse de, faturasız hatlar içinde bir çok kampanya yapılmakta. Bütün operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom’da da TL yükleme kampanyaları bulunmakta. Daha öncesinde internetten online 25 TL yüklemelere 1 hafta ve 1 gün geçerli ücretsiz internet verildiğini belirtmiştik. Misyon olarak müşterilerinin hem faturalı hemde faturasız hatların daha kaliteli bir kullanım yapmasını hedefleyen operatörümüz, yıl içerisinde özel günlerde de hediye internet veriyor. Bu arada resmi ve önemli günlerde yapılan kampanyaları da sayfamızda bulabilirsiniz.  Bir çok müşteri internet üzerinden sevdikleri ile iletişime geçiyor. Bunun farkında olan Gsm operatörleri kampanyalarını da buna yönelik yapıyor. Bu nedenle bir çok kişiyi memnun etmek için, Türk Telekom Bedava internet hediyeleri de ortaya çıktı. Bunlar sayesinde ister sosyal medyada gezinirsiniz, isterseniz mesaj gönderip sesli aramalar yapabilirsiniz.

Bizlerin taleplerine önem veren gsm operatörlerimiz, bizleri daha kaliteli bir kullanım deneyimi için kampanyalar düzenliyor. Bildiğiniz gibi ülkemize 2016 yılında 4.5G kapsama kalitesi geldi. Bu kapsama kalitesi ile internetten veri yükleme ve veri alma işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bu kampanyadan ise belirttiğimiz gibi yükleme kampanyası olduğundan sadece Faturasız hatlar faydalanabilecekler. Gerekli adımları gerçekleştiren aboneler 4 GB aylık cepten internet sahibi olabilecek. Bu interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Okulların açılmasına az bir süre kaldı, bu sürede de internetinizi TL ödemeden kullanmak istiyorsanız bu hediye sizin için biçilmiş kaftan.

Sponsorlu Bağlantılar


Türk Telekom Online TL Yükleme 4 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 26 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak katılımlar için hediye verilmez.
  • Türk Telekom mobil uygulamalarından veya Resmi sayfasından kredi kartı ya da banka kartı ile ilk defa TL yükleyenler 35 TL ve üzeri yükleme yaptıkları zaman, 30 gün geçerli yurtiçi hediye 4 GB cepten internet kazanıyor.
  • 35 TL ve üzeri ilk defa online yüklemeye 4 GB internet ücretsiz.
  • Bu kampanya belirtildiği gibi ilk defa mobil yükleme yapan müşteriler için geçerli olacaktır.
  • Yapacağınız 35 TL’lik yüklemeden hediye için herhangi bir ücret düşmez.
  • Hediye internet bittikten sonra hattınıza tanımlı bir internet paketi yoksa aşım yaparsınız.
  • Bilgilendirme sms’inden sonra kullanın.

Hediye paketiniz de ne kadar internet kaldığına dair bilgilendirme mesajları hattınıza gönderilir. Maksimum yükleme limiti 1000 TL olduğundan hattında 1000 tl bulunan müşteriler yükleme yapsa dahi hediye tanımlanmaz. Fakat limitleri 950 TL olan müşteriler yükleme yaptığında bu kampanya tanımlanır. Kampanya ile alakalı detayları Kampanyalar > Faturasız Kampanya > Online Yükleme Kampanyası kategorisinde bulabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayıp daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ