canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet

Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Altın Yaşlar İnternet Kampanyası, ile artık büyüklerimizde hediye internet kullanabilir. Genelde GNÇ paketleri için çıkarılan hediye internetlerin yanı sıra Turkcell 60 yaş müşterileri için bu kampanyayı çıkardı. Faturalı hat müşterisi olan aboneler bu kampanyadan faydalanacaklar. Sadece gençler interneti bol tüketmiyor, yaşlılarımız da internette torunları ve çocukları ile görüntülü konuşmalar yapıp fotoğraflarını gönül rahatlığıyla cepten takip etsin diye 6 gb bedava internet hediye! Bir çok abonenin işini görecek olan Turkcell bedava internet paketi faturalı müşterilerin bir kez daha yüzünü güldürdü.

Kampanyadan belirtildiği üzere sadece 60 yaş üzeri müşteriler faydalanabileceklerdir. 6 ay boyunca hattınıza 1 gb internet tanımlanır böylece 6 gb internet için faturanıza ek bir ücret yansımaz. Akıllı cihaz kullanan müşteriler bu kampanyadan diledikleri gibi faydalanabilirler. Verilen hediye bittikten sonra tarifenizin internetinden tüketmeye devam edersiniz. Hediye internet sadece yurt içinde geçerli olacağından yurt dışı kullanımlarında ek ücretler faturanıza yansır. Promosyon internet bir sonraki aya devretmez veya durma özelliğine sahip değildir.

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell Altın Yaşlar 6 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Hediyeden Altın Yaşlar Paketi’ne geçiş yapan, Altın Yaşlar Paketi’nde olan 60 yaş üzeri aboneler yararlanabilir. Halen yeni bir Turkcell abonesi değilseniz en yakın Turkcell iletişim merkezine gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz.
 • Altın Yaşlar paketine geçiş yaptıktan sonra 6 fatura dönemi boyunca verilecek hediye internet Altın Yaşlar Paketi’ne giriş yaptığınızda otomatik tanımlanacaktır. Daha sonrasında internet içeriğini 5 TL karşılığında devam ettirmek istiyorsanız ALTIN INT yazıp 2222’ye SMS gönderin.
 • Bu kampanyadan faydalanacak abone sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
 • 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan aynı anda sadece 1 defa faydalanabilirsiniz.
 • Eğer hediye interneti aldıktan bir süre sonra kullanmaktan vazgeçerseniz, ve iptal etmek isterseniz IPTAL HEDIYEALTININT yazıp 2222’ye göndererek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Kampanya ücretli mi ? (Tamamen ücretsiz.)
 2. Transfer edebilir miyim ? ( Hediye içerik, paket içeriğiniz gibi transfer edilemez.)
 3. Faturasız hat kullanıyorum faydalanabilir miyim ? ( Sadece faturalı bireysel müşteriler yararlanabilir.)
 4. Hediye internet sadece gece mi geçerli ? ( Dilediğiniz saat aralığında kullanabilirsiniz.)
 5. Ben kampanyadan yararlandım fakat internete ihtiyacım var tekrar alabilir miyim ? ( Her bir hat bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.)

Turkcell Altın Yaşlar Paketi ile alakalı detaylı bilgi için Cep Merkezleri veya Müşteri Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Paket değişikliğinizi’de yine buralardan gerçekleştirip hediye internete hemen sahip olun. Belirtilen süreden sonra yapılacak olan katılımlarda kampanya geçersiz sayılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ