canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell Bayiden İzninize 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bayiden İzninize 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten bedava İnternet kampanyaları arasına bir yenisi eklendi. Bir kaç gün önce ramazan kampanyası ile müşterilerini internete boğan operatörümüz, kampanya yapmaya hiç duraksamadan devam ediyor. Müşterilerinin servislerini kullanmasına önem veren Turkcell hediye internetler ile aboneleri kullanıma yönlendiriyor. Müşteriler hediye internet ve buna benzer kampanyalardan yararlandığı için bu tür servisleri kullanıyorlar. Boş yere internet aşımı yapıp fatura aşım ücreti ödemek yerine veya ek paketler alıp faturanızı kabartmak yerine sayfamızda yer alan size en uygun kampanyaları seçerek ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Kampanyaların güzel olan yanı ise Faturalı ve Faturasız hatların kullanabilmesi, son yapılan bu kampanya ile Turkcell Bedava internet kullanabileceksiniz. Alacağınız hediyenin bir sınırlaması olmadığından dolayı kafanıza göre interneti kullanabileceksiniz.

Tabi ki bu kampanyanın da belirlenmiş bir süresi var. 1 GB Bedava interneti 1 hafta kullanabiliyorsunuz. Kampanyanın hattınıza tanımlandığı ile ilgili mesaj geldikten sonra hediyenizi kullanabilirsiniz. Bir çok kişinin aklında olan şey ise bu kampanyanın ücretli olup olmayacağı. Kampanya ücretsizdir, hediye internet paketleri için müşterilerden ek bir ücret alınmaz. İçerik 1 haftalık olduğundan dolayı bir sonraki aya devir etmez. Ayrıca bu paketin durma özelliği bulunmadığından sizlere gelecek %80 ve %100 bilgilendirme mesajlarını dikkate alın. Hediye internet bittikten sonra kullanacağınız data’lar mevcut internet paketinden düşer, eğer mevcutta bir internet yoksa aşım ücreti oluşur. Kampanya kapsamında verilen fayda başka bir hatta gönderilemez.

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell Bayiden İzninize 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

  • Eğer halen Turkcell veri işleme ve/veya veri paylaşımı ve/veya tanıtım izniniz bulunmuyorsa ve Turkcell abonelik süreniz 90 gün ve daha uzun bir süreyse, dilediğiniz Turkcell Cep Merkezi’ne uğrayıp izinlerinizi aktifleştirdiğiniz zaman kampanyaya katılım yapmış olursunuz.
  • Kampanya katılımı 1 Haziran-31 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmektedir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya başlangıç tarihinden itibaren izninizi iptal etmemiş olmanız gerekiyor. Sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyaya başlamadan 1 hafta önce ve başladıktan sonraki sürede izinleri iptal etmemeniz gerekmektedir.
  • İptal etmek isteyen müşteriler için IPTAL BAYI IZIN 1GB yazıp 2200’a SMS göndermeleri yeterli olacak.
  • İptal işlemi yaptığında hediye içerik silinip sona erer.

Not: Bu işlemi muhtemelen hattın yasal sahibi yapabiliyor(Net bilgi değildir.). Bilgi edinmek için cep merkezlerine danışabilirsiniz.
Diğer kampanyalar için Turkcell Bedava internet tıklayarak yine bu isimli 2017 güncel hediyelerin bulunduğu yazıyı ziyaret et.

31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyadan bütün müşteriler kolayca yararlanabilir. Belirtilen süre dışında işlem yaptığınızda hediye internet gelmeyecektir. Turkcell’e ait en yeni ve güncel kampanyaları sayfamızda yer alan kategorilerden veya alt kısımdaki benzer yazılardan görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ