Bedava İnternet Paketi — Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Sponsorlu Bağlantılar


Merhaba arkadaşlar herkes için internet kampanyaları hakkında paylaşımlar yapmaya kaldığımız yerde devam ediyoruz, 2017 bedava internet paketleri Turkcell tarafından her zaman yayımlanmaya devam etmekte. Yıllardan beri gelen operatör kampanyaları kullanıcıların internet talebini daha’da arttırmış durumda diyebiliriz. Amacımız var olan Turkcell Bedava İnternet Paketleri kampanyası ile alakalı bütün paketleri bir araya toplayıp sizler için daha kaliteli bir kullanımı sağlamak olacaktır.turkcell-bedava-internet-paketleri

Sitemizi sürekli takip edip çeşitli kampanyalardan haber alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bir çok bedava internet paketleri hakkında bahsetmek bizim işimiz diyebilirim. Bu hizmeti bu site neden bana veriyor diye düşünecek olursanız farkındaysanız sitede herhangi bir reklam ve rahatsız edici içerik bulunmamakta amaç sadece hep beraber eğlenmek. Sayfamız yeni olması ile beraber avantajı’da bu oluyor tabi en güncel ve yeni bedava internet paketi hakkında daha kolay bilgi alabiliyorsunuz. İnternette gezindiğimde fark ettim ki genel anlamda ücretsiz bloglar’da 2 3 yıl önceki hediye internet paketleri hakkında bilgiler paylaşılmış, bedavainternetpaketi.com olarak sizlere bütün operatörlere ait en yeni hediye internet paketlerini sunmak olacak. Şimdi sizlere 2017 yılına ait kampanyalardan bahsedeceğiz, umarım Turkcell kullanıcıları için faydalı bir paylaşım olur.
turkcell-bedava-internet

2017 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Yeni yıl ile beraber kampanyalarda arttı 2017 turkcell bedava internet paketi kodlarını şuanda toplu bir şekilde sizlerle paylaşacağım. Bu paketleri sırasıyla kullanın derim hepsini birden tanımlayıp kullanımı’da bitiremezseniz boş yere almış olacaksınız.

Sizlerde kampanyaları kullanarak  turkcell bedava internet  alıp kullanmak sadece kısa bir mesajınıza bakıyor.

Yeni: Bip uygulaması, Gnç Uygulaması ve Hesabım Kullanıcılarına hediye internet veriyor. !!
yeniBiraz eski bir kod gibi görünebilir fakat bir çok kişinin işine halen daha yaramakta en azından ben şuan denedim hala çalışır durumda. 2017 yılına girerken Turkcell bedava internet vererek yılbaşınızı kutlamıştı, bu kampanyaya katılım sağlamayan arkadaşlarımız LAZIM OLUR yazıp 2222‘ye kısa sms gönderip bu hediye internete kolayca sahip olabilirler. Size gelecek paket tanımlama sms’inden sonra problem yaşamadan kullanıma başlayabiliyorsunuz.

Bu Kampanya Sona erdi; İkinci kampanyamıza gelecek olursak Ramazan ayına özel 2016 haziran ayında alabileceğiniz bedava gece kullanımı yapılabilen 2gb hediye internete ulaşmak için buradan bi kontrol etmeniz gerekmekte.

Tek tek makale halinde paylaşım kafanızı karıştırabilir diye toplu bir paylaşım sağlamak istedim. Alt kısımdaki kısa sms’leri gönderip sizlerde kolayca hediye internet alabilirsiniz.
yeniGEL MB yazıp 2222’ye mesaj gönderdikten hemen sonra 100 ila 200 mb hediye internet alabilirsiniz.

Bu Kampanya Sona Erdi: SAHUR yazıp 2222 ye sms göndererek saati sizin belirleyebileceğiniz örnek 00:00 – 06:00 gibi ek hediye 2gb bedava internet alabiliyorsunuz.
yeni3AY1GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için 3AY1GB  yazıp 2222’ye sms gönderin 90 günlük hediye 2gb interneti tamamen ücretsiz bir şekilde kullanmaya başla.
turkcell-internet-paketi

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2017 (Yeni) 

1-) Merhaba gençler, GençTarife ve GençPlus Tarifelerinde olmayıp kampanya süresince hazır kartlarına 30 TL ve daha üst limitte TL yükleyen bireysel Hazır Kart’lı abonelerine, 1 ay boyunca geçerli mobile.twitter.com sitesinde kullanılmak üzere 250 MB’lık internet hediyesi kazanacaktır.
-Son tarih 28 Şubat 2017

2-) 18 Temmuz – 31 Aralık 2016 tarihleri aralığında BiP üzerinden 5 gün boyunca ard arda 10 adet sns gönderen Turkcell’liler haftalık 1 GB hediye internet kazanacaktır.

18 Ağustos 2016 tarihi başlangıcı ile BiP’te grup kurup, gruba ilk mesajını gönderen abonelerde 1GB hediye internetin sahibi olacaklardır. Bu Kampanyadan herkes 30 günde 1 defa faydalanabilirler.
– Son Tarih: 31 Aralık 2016


Sponsorlu Bağlantılar


3-) 04.11.2015 tarihinde başlayan ve bu süreden itibaren BiP’i yükleyen Turkcell’li bütün BiP kullanıcılarına BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilecek. Kampanya Kapsamında Uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.
-Son Tarih: 31 Aralık 2016

4-) Gollercepte uygulamalarından herhangi birini (Gollercepte 1903-Gollercepte 1905-Gollercepte 1907-Gollercepte 1967) Google Play Store’dan ilk defa indiren müşterilere günlük 500MB hediyesi verilecektir. Buna ek olarak uygulama aracılığı ile arkadaşlarını davet edip indirten kullanıcılara ek 500mb günlük internet verilecektir.
Son Tarih: 31 Aralık 2017

5-) Turkcell’in yeni uygulaması Toplantıdayım uygulamasını Google Play Store’dan indiren ve ilk ücreti ödeyen kullanıcılar 1GB bedava internet kazanır.

Eğer halen Turkcell’e ait olan Bip uygulamasını android veya ios cihazınıza indirmediyseniz indirip hem Bip kullananlarla internete ihtiyaç duymadan mesajlaşabilir hemde 1 ay geçerli 1GB internet kazanabilirsiniz.
4.5G destekleyen akıllı bir cihaz kullanıyorsanız Turkcell 4.5g destekleyen ücretsiz sim kartınızı’da aldığınızda anında hattınıza anında 1 ay geçerli hediye 1gb turkcell bedava internet verilecektir.

yenignçtrkcll liyseniz şayet hemen ilgili uygulamayı indirip sizlerde 02:00 ile 06:00 saatleri içinde geçerli olarak 2GB limitiyle internete ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

yeniGollercepte uygulamasını indirerek’te hemen hediye internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı indirin indirdikten sonra giriş yapıp aboneliklerim kısmından sizlerde kolayca bedava internet alabilirsiniz.
yeniTurkcell Salla Kazan kampanyası ile sizlerde 1GB, 2GB, 4GB VE 10 GB bedava internet kazanmak için hemen Hesabım uygulamasına giriş yapıp Salla Kazan menüsünden telefonunuzu sallayın. Bu kampanya Emocan (Emocanlar) Kampanyası olarak bilinmektedir.

Ayrıca dakika ve sms sıkıntısı yaşayan arkadaşlar bedava LAZIM OLUR yaz 2222’ye gönder hediye dk, hediye internet ve ya hediye sms kazanma fırsatını kaybetme.

Bütün ziyaretçilerimize merhaba bedava internet paketiniz bitti mi ? üzülmenize gerek yok yeni 2017 turkcell bedava internet paketleri ile alakalı yeni kodları paylaşmaya kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Paylaşacağımız bu paket sizlere tam olarak 1GB hediye internet kazandıracak. Evet tam olarak 1gb internet veriyor hemde ücretsiz olarak. Şimdi ben bunu nasıl alabilirim diye soran arkadaşlar vardır muhtemelen aranızda bahsetmeden önce mevcut diğer kampanyaları görmek için kategorilere göz atmalarını tavsiye ederim.

2016 Aralık ayına özel turkcell bedava internet paketi ne benzer olan bu kampanyalardan’da bahsetmek isterim en azından sadece internet değil dk sms yönünden’de faydalı olmak istiyoruz. Eğer dakikanız bu ay yetmediyse veya daha fazla sms’e ihtiyaç duyuyorsanız kategori kısmından ilgili menüye giriş yapıp hediye içeriklere kolayca göz atma şansınız bulunuyor.
Ocak 2017 Hediye İnternet Paketleri

Gnç Uygulamasını ilk defa indirenler için 7 gün geçerli bedava 1gb internet verilecektir.
Faturasız Hatlar için; Hesabım uygulamasından yükleme yapan herkese 1 gün geçerli bedava internet verilecektir.

Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlar için Tarifeler ve isimleri:

– Hepsi Bir Arada Paketler
– Kamu Kurum Paketleri
– Konuşma ve İnternet Paketleri
– Her Yöne Paketler
– Genç Paketler
– Kamu Paketleri
– Öğretmenlere Özel Paketler
– Çiftçi Paketleri
– Profesyonel Paketler
– Kulüplere Özel Tarifeler
– Emekli Paketleri
– Canım Ailem Paketi
– Engel Tanımayanlar Tarifesi Paketi
– Faturalı Destek Paketleri
– İnternetle Tanışma Paketleri
– Nar Paketleri ve Benzeri paketler bulunmaktadır.

Hazır Kartlar için;

– Hazır kart Hepsi Bir Arada Paketler
– Destek Tarifesi Paketleri
– Kulüplere Özel Tarifeler
– İnternetle Tanışma Paketi
– Sosyal Medya Paketi
– İnternetten Vazgeçemeyenlere
– Haftalık İnternet Paketleri
– Diğer Cepten İnternet Paketleri
– Hazır Kart Bilgisayardan / Tabletten Mobil İnternet
– Mesajlaşma Paket Kampanyaları
– Diğer Mesajlaşma Paketleri
– Mesajlaşma Tarifleri
– Dakika Paketleri
– Nar Paketleri
– Genç Paketler
– Askercell’lilere Özel Paketler
– Kulüplere Özel Paketler
– Diğer Konuşma Paket Kampanyaları
– Hazır Kart Tarifesi

Kullanım açısından oldukça faydalı paketlerin yanında Turkcell kullanıcılarına özel Sarı Kutu kampanyası dahilinde hattın kullanım süresine bağlı olarak biriken puanlar ile Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya paketleri, aylık ek sms, internet paketlerinden faydalanmak için sizlere avantajlı puan yükleme işlemleri sağlamaktadır.

Turkcell hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetleri veya birebir Turkcell Cep merkezine uğradığınız taktirde sizde cebinize en uygun konuşma, internet, sms veya tarifeyi kolayca bulabilirsiniz. Eğer Turkcell’in bütün kampanyalarını ayrı başlıklar altında görmek istiyorsanız Turkcell Bedava İnternet kategorimize göz atıp 10’larca kampanyadan hemen haberdar olabilirsiniz.
Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz. Veya sizlerde bir çok kullanıcı gibi Avea kullanıyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet isimli makaleye göz atmanız işinize yarayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Simge dedi ki:

  Lazım olur u denedim teşekkür ederim

 2. kadir dedi ki:

  teşekürlerkardeşim

 3. rukiye dedi ki:

  teşekkür ederim

 4. ali dedi ki:

  bu lazım oluru denedim oluyo

 5. Icerde dedi ki:

  Yaptığın işe canım kurban admin 🙂

 6. Admin dedi ki:

  İcerde olduğuna sevindim :))

 7. Çok güzel paketler işime yaradı Allah razı olsun size

 8. No Name dedi ki:

  Saol ADMİN Bip denedim oldu

 9. M'emo C'an dedi ki:

  Teşekkür ederim

 10. emre dedi ki:

  çok faydalı bilgiler olmuş teşekkür ederim

 11. Cenk dedi ki:

  Turkcell Bedava İnternet kullanmak isteyen herkes buraya toplansın, bugün siz takipçilerimiz için Turkcell’de kampanya ile verilen bütün bedava internet paketi kampanyaları hakkında biraz daha bilgi tazeleyelim. Üst kısımda buluan bu bedava internet paketi ile sizlerde denemeler yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz paketleri bazıları günlük, haftalık ve aylık olarak yapılandırılmış durumda. Sayfamızda paylaşılan sürekli güncel kodlar sayesinde ücretsiz olarak internete girmek oldukça kolay. Her gün bedava internet kazanmak istiyorsanız bizleri ve sitemizi takip etmeyi kesinlikle unutmayın. En başta Turkcell operatöründe faturalı ve faturasız hatlarınız için bedava internet kullanmak için Gollercepte uygulamasını denemenizi öneririm. Bu paket indiren herkese 500mb bedava internet veriyor. Ve buna benzer bütün kampanyalar üst kısımda kalan yazımızda yer alıyor.

 12. Serhat dedi ki:

  harika, şuana kadar gördüğüm en güzel anlatma sahip site. Sizin yardımınızla sürekli Turkcell Bedava İnternet paketleri aldım. Umarım bu tür paylaşımlarınız sürekli devam eder. Ve ilerleyen zamanlarda Turkcell Bedava İnternet 2017 kampanyalarını da burada göreceğimden eminim.

BİR YORUM YAZ