Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bip 1GB Bedava İnternet Kampanyası

12.11.2016
Turkcell Bip 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları Bip uygulamasını bilir buradan kolayca mesaj gönderebilir veya anlık sesli aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell uygulamanın kullanımını arttırmak amacıyla uygulamayı kullananlara bedava internet hediyesi veriyor.  Resmi sayfasında yaptığı bildirim ile 04.11.2015 tarihinde ve sonrasında BiP uygulamasını yükleyen Turkcell’li bütün abonelerin BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan faydalanabileceğini belirtti.
turkcell-bip-bedava-internet
Bu kampanya ile Turkcell aboneleri Bip mobil uygulamasını yükledikten sonra kayıt olmaları gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştiren bütün Turkcellilere 1 aylık Bedava 1 Gb internet vereceğini belirten Turkcell kampanya süresini de kısıtlı tutmuş durumda. Turkcell bu paketin devretme veya durma özelliğinin bulunmadığını da kampanya detaylarına eklemeyi unutmamış.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi verecek olursak bu hediyeden; Faturalı / ön ödemeleri bireysel yani faturasız / kurumsal Turkcell aboneleri faydalanabilir, ayrıca bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanılır. Bu uygulamayı sizlerde APP Store veya Google Play üzerinden kolayca indirebilirsiniz, uygulamayı indirdim fakat hediye gelmedi diye şikayetçi olan abonelerin üyelik sağladıklarından emin olmaları ve sorgulama yapıp paketi sorgulamaları gerekmektedir.

Ayrıca bu hediye interneti diğer paketler gibi sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olacak ve gelecek onay mesajı ile kullanıma başlayabileceksiniz. Peki bu hediye benden ücret tahsil edecek mi? adından da belli olduğu gibi hediye verilen hediye için herhangi bir ücret kesilemez veya talep edilemez. Bu işlemin pek yapılacağını düşünmüyorum fakat olurda ben hediye falan istemiyorum yanlışlıkla yaptım diyen kullanıcılar iptal etmek için IPTAL BIP 1GB HEDIYE yazıp 2222’ye mesaj  göndererek iptal edebilirler.

Faturalı veya faturasız fark etmeksizin doya doya kullanabileceğiniz bedava 1gb interneti alabilmek için sizlerde hemen Bip’i indirin kayıt olun ve gelen tanımlama mesajının ardından kullanıma başlayın. Sizler için sürekli bu tür paylaşımlar yapmaya devam etmekteyiz. Eğer sizlerde diğer kampanyalara göz atmak istiyorsanız Turkcell Bedava İnternet isimli kategoriye göz atabilirsiniz.

Yok ben direkt bütün hediyeleri görmek istiyorum diyen ziyaretçilerimiz ise Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımızı okuyarak size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sayfamızı diğer arkadaşlarınıza da önererek onların da hediye internetten faydalanmalarını sağlayabilirsiniz, bu onların’da hoşuna gidecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap