Bedava İnternet Paketi — Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell BiP Bi Ara 16 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell BiP Bi Ara 16 GB Bedava internet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell BiP Bi Ara Bedava internet kampanyası hemen kazanmaya başla. BiP Arama yap bedava internet kazan kampanyasını bugün ele alacağız. Bu yazımız aracılığı ile ücretsiz internet kazanacağınıza emin olun. Şuanda sayfamızın bağlantısını arkadaşlarınızla paylaşıp onları da haberdar edebilirsiniz. Böylece sizin sayenizde onlarda 1 ay geçerli bedava internetten faydalanabilirler. Bu kampanyadan Faturalı ve Faturasız hat sahipleri belirtilen adımları gerçekleştirdiğinde promosyondan faydalanabilirler. Bu kampanyayı ben kullandım sizlerde yararlanın diye paylaşmak istedim. Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları yararlanacaktır. Bu kampanyayı kullanıp bitirdikten sonra Turkcell Bedava internet isimli sayfayı da ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sms yolu ile yapılmıyor. Hattınızı farklı bir hatta yönlendirdiğinizde bu kampanyanın geçerli olmadığını da eklemek isterim.

Turkclel, BiP uygulamasının lansmanını yıllardır yapıyor. Uygulamanın kullanımını arttırmak için bu defa mükemmel bir kampanya düzenledi. Bu promosyon sayesinde bip uygulamasını kullanmayanlar dahi telefonuna indiriyor. Çünkü belirtilen aşamaları geçtiğiniz zaman en fazla 16 gb bedava internet kazanabiliyorsunuz. BiP Turkcell’in mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama uygulamasıdır. Bu uygulama bayramlarda ve özel günlerde hediyeler veriyor. Diğer operatörlerle rekabet içerisinde olan Turkcell fiyat bakımından pahallı denilse de hediyeleri ile farkını ortaya koyuyor. Sürekli yaptığı kampanyalarla da kullananların internet paketi bitmeden hediyeyi veriyor. Aşağıdaki yöntemleri yaparak toplamda 16 GB internet kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell BiP Bir Ara Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Bi’ Ara Haftalık 1 GB bedava internet için: BiP üzerinden 5 farklı kişiye mesaj gönderen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı günden itibaren 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye edilir.
 • Bi’ Ara Haftalık 2 GB bedava internet: BiP uygulamasından 2 farklı kişiyi arayan müşterilere, paket aktif hale geldiği tarihten itibaren 1 hafta geçerli 2GB internet ücretsiz verilir.
 • Turkcell Bi’ Ara Aylık 1 GB hediye: Uygulamadan 5 farklı kişiyi arayan abonelere, paket aktivasyonu olduğu günden itibaren 1 ay geçerli 1GB internet promosyonu hediye edilir.
 • Turkcell yeni Bi’ Ara Aylık 2 GB: Cihazını da BiP uygulamanızdan 10 farklı kişiyi arayın, paket aktşf hake geldiği zaman 1 ay kullanabileceğiniz 2 GB internet hediye.
 • BiP Bi’ Ara Aylık 10 GB: Hemen BiP uygulamasına giriş yapın ve 30 farklı kişiyi arayın, paket tanımlama işlemi yapıldığı tarihten itibaren 1 ay geçerli 10 GB internet size özel hediye. Bi’ Ara Aylık 10 GB hediyesi 200.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. İlk 200.000 kişi arasında değilseniz; 30 farklı kişiyi arayan aradığınızda, 1 ay geçerli 5 GB internet içeriği olan Bi’ Ara Aylık 5 GB hediye olarak verilir.
 • 04 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Yukarıda detaylı anlatımda nasıl yapacağınız anlatıldı. Daha önceki ve ilerleyen sürede de güncel kampanyaların paylaşılacağı sayfayı ziyaret etmenizi öneririm. Sende şimdi Turkcell Bedava internet isimli kategoriye giriş yapıp en son çıkan güncel hediyelere ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Osman dedi ki:

  Aradığımızda karşıdakinin açmasımı gerekiyor

  1. Admin dedi ki:

   Evet, karşıdaki kişinin aramayı yanıtlaması gerekiyor.

 2. Şansız dedi ki:

  Yaptım 30 kişi açtıda ama birsey gelmedi

  1. Admin dedi ki:

   Hediye internet bazen hemen tanımlanmıyor. İlerleyen saatlerde hattınıza tanımlanacaktır. Eğer uzun bir süre gelmezse sistemsel bir problem vardır. Bunun için de müşteri hizmetlerinden yardım almanız gerekir.

BİR YORUM YAZ