Turkcell Bedava İnternet
Vodafone bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar


Biliyorsunuz ki Kredi kartı ile taksitli cep telefonu alınmıyor. Bunun için bütün operatörler faturaya ek ücetle taksitli bir şekilde cihaz kampanyaları yapmakta. Eğer Turkcell kullanıyorsanız sizlerde Turkcell Telefon almak için puan sorgulaması yapıp sizlerde dilediğiniz telefona kolayca sahip olabilirsiniz. Şuanda en gözde olan telefon markaları İphone 5 , İphone 6s Plus, Samsung Galaxy s7 Edge, Samsung Galaxy Note 7 cihazlar diyebilirim 2016/2017 cihazları arasında en çok istenen ve talep gören cihazlar oldu. Turkcell Akıllı Telefon Puanları biriktirdikçe alabileceğiniz cihazların’da marka modeli yüksek oluyor. Bir nevi ne kadar fazla puan o kadar yüksek model yani yeni çıkan cihazları alabiliyorsunuz anlamına geliyor.

Turkcell Puan Biriktirme ile Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır ? 

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor ki faturasız hatlarda cihaz alımı yapılmıyor. Öncelikle faturalı hat kullanmanız gerekecek, tabi bütün olay bu kadar değil. Faturalı hat kullanırken bütün faturalarınızı zamanında ödemeniz gerekiyor, yani kısıtlandıktan sonra ödemeniz pek bir anlam ifade etmiyor. Peki nasıl daha hızlı cihaz kampanyasına katılım sağlayabilirim diyecek olursanız operatörünüzün yüksek bütçeli tarifelerinden birini 4 – 6 ay kullanım faturalarınızı tam zamanında ödemeniz gerekiyor. Turkcell taahhütlü telefon alma koşulları sadece bunlarla sınırlı Turkcell tarife üzerine telefon almak bu kadar kolay. Umarım bu makalemizle okuyucularımıza Turkcell Puan  Nasıl Yükseltilir sorusunun cevabını vermiş oluruz.


Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell Puanımı Nasıl Öğrenebilirim ? 

Puanınızı öğrenmek için, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp oradan sorgulama yapabilirsiniz veya bir Turkcell Cep Merkezine gidip puan sorgulaması yaparak hızlı bir şekilde cihaz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Turkcell Puan Güncelleme süresi şu şekildedir mevcutta fatura kesildikten sonra ödemeyi yapmanız gerekiyor ödeme sonrası maksimum 72 saat yani 7 gün içerisinde puan sorgulama işlemini sizlerde gerçekleştire bilirsiniz.

Turkcell’in En Gözde Cihaz Kampanyaları

Turkcell Cihaz Kampanyaları Ne Zaman Bitecek ? açıkçası halen kredi kartı ile taksitlendirme yapılmadığı için uzunca bir süre Turkcell Puan ile telefon satışına devam edecektir. Turkcell Telefon Değişim Kampanyası ile sizlerde elinizdeki eski cihazınızı bir Turkcell TİM e götürüp yeni cihazınızı alabilirsiniz. Peki bu işlem nasıl oluyor ? işlem için bir TİM’e eski cihazınızı alıp götürün orada mevcut götürmüş olduğunuz cihaz’a bir fiyat biçilecek ve bu fiyat yeni alacağınız cihaz ücretinden düşecek.


Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Sayfamızı Beğenip Yeni Kampanyalardan ilk Siz Haberdar Olun !

Turkcell Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet Türk Telekom Bedava İnternet