canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava internet Paketi

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava internet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell, bedava internet paketleri olarak en çok kampanya sunan GSM operatörleri arasında ilk sırada yer alıyor. Mobil cihazlarda sürekli kullanılan mobil uygulamalar ve oyunlar internetin hızlı tüketilmesinin başlıca sebeplerinden biri olarak görülebilir. Turkcell’de en fazla internet kullanan müşteriler GNÇ kullanıcıları oluyor. Bildiğiniz gibi GNÇ Turkcell’in gençler için sunduğu özel tarifeler ve kampanyalardan oluşan ek bir birim görevi görüyor. Gençlerin internet kullanımına kısmi de olsa destek olmak için Turkcell bedava internet hediyeleri ile bir çok kullanıcının imdadına yetişiyor. 25 Yaş altı müşterileri için çıkan bu kampanyalar hakkında müşteri hizmetlerinden veya HESABIM uygulamasından bilgi edinebilirsiniz.

İnternetin en yoğun olarak gece saatlerinde kullanıldığı aşikar. Bu nedenle GNÇ Gece 1 GB Kampanyası gece internet kullananların çok işine yarayacak. Çünkü ismi 1 GB olsa da gece kullanabileceğiniz 3 gb internete ek bir ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Bu bilgi Turkcell resmi sayfasında paket içeriği kısmını incelediğinizde karşınıza çıkmaktadır. Bu ücretsiz paketten faydalanmak için belirtilen kontratlı veya kontratsız paketlerden birini kullanıyor olmanız gerekiyor.  Akşam 22:00’dan – 06:00’a kadar geçerli olan bu paketi sabah saatlerinde kullanamazsınız. Turkcell gece geçerli bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için 25 yaş altı ve EKO paketlerden birini kullanmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyalarından birinde olan abonelere otomatik olarak tanımlanan bu paket 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB internet ile kullanım yapabilirsiniz. Gece bedava internet paketi müşteriler iptal etmedikleri sürece devam eder.
  • Verilen hediye paket hız kısıtlı internet paketleriyle beraber kullanılamıyor.
  • Başvuru için ek bir SMS gönderilmez.
  • GNÇ Gece 1GB Kampanyası ile 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB hediye internet içeriği verilmektedir.
  • Kampanya EKO paketlerini kullanmaya başladığınızda otomatik tanımlanır ve gelen aktivasyon mesajı ile belirtilen saatler arasında kullanabilirsiniz.
  • Aktivasyon mesajı almayan kullanıcılar müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilir.
  • Paket her ay sürecek mi ? GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasından çıkış yapmadığınız sürece hediyeden faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyayı olur da iptal etmek isterseniz; IPTAL GECE 1GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip kampanyayı iptal edebiliyorsunuz.
  • Bu kampanyadan belirtilen paketleri kullandığınız taktirde fazladan bir ücret ödemenize gerek kalmadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya ile alakalı bütün bilgileri resmi siteden veya Çağrı Merkezinden kolayca edinebilirsiniz. Turkcell’in son kampanyalarından haberdar olmak için sayfamızı sürekli ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca alt kısımdaki beğen butonuna tıklayarak arkadaşlarınızın da haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ