Bedava İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Hediye

06.12.2016
Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Hediye

Turkcell Genç abonelerini yine unutmadı, bütün gençler gece internette bunu fark eden operatörümüz bizleri memnun etmek açısından ve daha iyi bir internet deneyimi yaşatmak için geceleri kullanabileceğimiz tam 7 gb bedava interneti bizlere hediye ediyor. Hemde herhangi bir ücret almadan, fakat paketi alabilmek için bazı şartlar bulunuyor.  Bu şart ise GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik yapmış aboneler için geçerli olacak, eğer bu paketlerden birini kullanıyorsanız bu bedava internet paketine sizlerde sahip olabilirsiniz.

Gece internet hediyesini aldığınızda iptal etmediğiniz süre boyunca devam eder. Ve paket geçerlilik süresi 00:00 – 06:00 saatleri arasındadır. Mevcut hediye bittikten sonra varsa tarifenizin internetinden, yoksa aşım sağlayacak şekilde internet kullanımına devam edebilirsiniz. Hediye pakete katılım yaptığınızda tanımlandığına dair sms bittiğinde ise paketin bittiğine dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Verilen hediye ineternet tamamen ücretsizdir ayrıca sadece Yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Hediye hakları farklı birine transfer edemezsiniz, deviretme veya durma özellikleri de bulunmamaktadır. Başvuru için herhangi bir sms göndermenize gerek yok çünkü GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık tarifelerini kampanyalı kullanan müşterilere otomatik tanımlanacaktır. Paket her ay yenilenecek mi diye soran arkadaşlara şunu söyleyebilirim; kampanyanız devam ettiği sürece bu hediye içerikte devam edecek şekilde tanımlanır.
turkcell-gnc-bedava-7gb-internet
Kampanyanızdan kalan internet miktarını Turkcell Hesabım uygulamasından veya KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderip kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer bu hediyeyi kullanmak istemiyorsanız IPTAL GECE 7GB yazıp 2222’ye kısa sms gönderip iptal işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kampanyadan bütün aboneler sadece 1 defa faydalanabilirler. Tanıtımı yapılan bedava internet paketi sadece Faturalı Hat cepten internet kullanımları için geçerli olacaktır. Faturasız hatlar bu özellikten faydalanamaz. Hediye içerik bittikten sonra eğer aşım sağlarsanız; 10 TL/250 adet SMS  (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için ise  10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. Toplamda 10 adet internet aşımı yaptıktan sonra hız kısıtlaması uygulanır. Verilen içerik hız kısıtı bulunan paketler ile kullanılamaz. Kampanyanın son kullanım tarihi ise; 30 Haziran 2017 tarihi olacak şekilde belirlenmiş durumda.

Turkcell’in yaptığı bu birbirinden güzel ve eğlenceli içeriklerin hepsinden haberdar olmak için Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli sayfayı ziyaret edebilirsin. Veya bütün kampanyaları tek tek detaylı okumak isteyenler Turkcell Bedava İnternet isimli kategoriden her bir kampanyayı kolayca inceleyebilirler. Ve bu kampanyaları arkadaşlarınıza duyurmak için sayfamızın linkini onlara gönderip onlarında sizin yardımınız ile bu içerikler hakkında bilgilenip bedava internet kullanmasına yardımcı olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap