Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet

02.12.2016
Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet
4-5g-internet-hediye

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in Hesabım uygulaması ile tarifeyi kontrol edebilir kalan kullanım haklarınıza bakabilir ayrıca size özel Turkcell bedava internet paketleri hakkında da en güncel bilgileri buradan bulabilirsiniz. Operatörler uygulamalarının kullanımları için bedava internet kullanımı vermektedir. Peki bu uygulamalar neden bu kadar önemli diye soracak olursanız, internet çağında yaşıyoruz hemen hemen her cihaz neredeyse interneti destekler durumda. Operatörler’de daha kaliteli bir hizmet ve kârını yükseltmek amacıyla bu uygulamalara başvurmuş durumdalar.

Peki bu Turkcell Hesabım uygulaması ne işe yarıyor ve hangi cihazlar destekliyor ? Uygulama fatura detaylarına bakmaya, kullanımları kontrol altında tutmaya ve ek paket alımlarını kolayca hiç müşteri hizmetlerini aramaya gereksinim duymadan almanızı sağlıyor. Bir nevi müşteri temsilcisi siz oluyorsunuz ve kendi hizmetinizi kendinize veriyorsunuz. Buradan alacağınız paketler müşteri temsilcisinin tanımlayacağı paketlerle birebir aynı paketlerdir. Bu arada hesabım uygulaması bedava internet kampanyası hakkında şunu söyleyebilirim paketler – internet paketleri kısmına giriş yapıp hızlı bir şekilde size özel hediye internet kampanyası veya indirimli paket var’mı diye kontrol edebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir mevcut internetinizden düşüm yaşanacak şekilde kullanılmaktadır.

Yeni gelen Salla Kazan kampanyası ile Turkcell hesabım uygulamasından tam 10 gb’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler android veya ios mağazanızdan Turkcell hesabım uygulamasını cihazınıza indirip kullanıma başmak olacaktır. Bu uygulamanın herhangi bir ücreti bulunmamaktadır tamamen ücretsiz kullanım sağlama hakkınız bulunuyor.  Ayrıca bütün kampanyaların yer aldığı Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımıza hemen bakıp sizlerde günlük bedava internet promosyonlarından faydalanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap