Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet ve Konuşma DK Paketi

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet ve Konuşma DK Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Askeri darbe söz konusuyken bütün operatörler kullanıcılarına bedava internet ve dakikalar dağıttı, son kontrol vodafone-bedava-internet
ettiğimde vodafone Size Özel 250 mb bedava internet ve 150 dk bedava konuşma hakkını bütün müşterilerine tarife ayırt etmeksizin yüklemiş durumdaydı. Vodafone gibi diğer operatörler de kullanıcılarına bedava internet ve dakikalar verdi diyebiliriz. Bunun darbeyle bir alakası var mı yok mu bunu tabi ki bilemeyiz, fakat bu kullanım hakları tamamen ücretsiz tanımlanmış durumda içerik bittikten sonra paketler hattınızdan silinecek ve bu tanımlanan paketten dolayı aboneler herhangi bir ücrete tabi tutulmayacak. Vodafone’un yaptığı açıklama: Acil iletişim ihtiyaçları için tüm abonelerimize haftasonu geçerli 150DK & 250MB dakika ve internet yüklenmektedir. Ayrıca vodafone’a ait diğer vodafone internet paketleri sekmesinden kolayca kontrol edilebilir.

Turkcell Bedava internet darbe sonrası Turkcell kullanıcıları da bedava internet paketi aldılar ayrıca bir dk paketi turkcell-bedava-internettanımlandı mı bunu tam olarak bilemiyorum. Operatörünüzün Hesabım uygulamasından mevcut dakikaları sorgulayıp bunu’da görebilirsiniz. Ve ek olarak diğer Turkcell Bedava internet kampanyalarına’da kolayca göz atabilirsiniz.

Turkcell’in yaptığı açıklama; Halkımızın acil iletişim ihtiyacını karşılayıp yakınlarına ulaşabilmesi için tüm müşterilerimize ücretsiz konuşma ve internet yüklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ