Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
Vodafone 3 Ay 1 GB Bedava İnternet 2017

Vodafone 3 Ay 1 GB Bedava İnternet 2017

Sponsorlu Bağlantılar


Yılın bekleyen kampanyası 2017 Vodafone Faturasız bedava internet ile sizlerde artık 1gb interneti 3 ay boyunca tamamen ücretsiz kullanabileceksiniz. Bugün bana gelen mesajda Mevcut paketime ek 1GB bedava interneti ilk 3 ay tamamen ücretsiz ardından ise 4. ay itibariyle aylık sadece 5 TL karşılığında kullanabileceğim belirtilmiş durumda. Uzun süredir operatörlere ait hediye internet paketleri hakkında paylaşımlar yapıyorum fakat bende fark ettim ki Vodafone’un kampanyaları diğer operatörlere nazaran daha az oluyordu. Bu son kampanya ile gelecek yıl ve önümüzdeki zamanlarda daha fazla hediye verilecek gibi duruyor.

Müşterilerine değer veren operatörler sürekli bu ve buna benzer bedava internet kampanyaları yapmaya devam ediyor. Bu paketin diğer ücretsiz internet paketlerinden farklı diğer kampanyalara göre ilk defa 3 ay sürecek bir kampanya oluyor. Tabi bunun yanında yanımda uygulaması ile verilen içeriği katmazsak. İnternet paketlerinin sürekli fiyatı yükseliyor bundan bütün müşteriler şikayetçi durumda. Vodafone’da yeni yıla girişte müşterilerini mutlu ve memnun etmek amacı ile faturasız hatlar için tarifelerine ek 1 gb interneti tam 3 ay boyunca tamamen ücretsiz verecek.

1 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır ? Çalışır ?
– Öncelikle bu paket özel sms giden aboneler için geçerli olacak.
– 3636’dan gelen sms’i INTERNETEK1GB yazıp cevapladığınız taktirde paket aktif hale gelir ve tarife bitimine kadar kullanabilirsiniz.
– Aktif bir tarifeniz yoksa eğer muhtemelen tanımlanmaz ve tarife ile beraber çalışır hale gelir.
– Bu adımları sağlıyorsanız eğer size gelecek onay mesajından sonra 3gb bedava interneti kullanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları Nelerdir ?
-Paket farklı birine transfer edilemez.
-Kalan kullanımlar devretmez veya durmaz.
-Ek internet bittikten sonra eğer internetiniz yoksa aşım sağlarsınız TL düşümü gerçekleşir.
-Tamamen ücretsizdir göndereceğiniz katılım sms’i ve paket tamamen ücretsizdir.
– Geçerli süre dolduktan sonra ek paketi iptal etmezseniz her ay 5 tL karşılığında 1gb internet hattınıza tanımlanacaktır.

Detaylı bilgiyi Müşteri hizmetleriniz aracılığı ile alabilirsiniz. Paket içeriği ile alakalı bilgilendirmemiz bize gelen ve diğer paketlere ait genel bilgiler ile sizlerle paylaşılmıştır. Buna benzer kampanyalardan haberdar olmak için Vodafone Bedava İnternet isimli sayfaya bir göz atmanız işinize yarayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  Abi onay mesaji hâlâ gelmedi
  Düzenlendi; Mesaj Geldi Teşekkürler 🙂

 2. Buket dedi ki:

  Nasıl iptal ediliyor?

  1. Admin dedi ki:

   Müşteri hizmetleri veya Self servisten iptal edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ