canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone 4.5G 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2017

Vodafone 4.5G 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2017

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone 4.5G 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone efsane kampanyası olan 4.5g kampanyasını tekrardan müşterilerinin hizmetinde. Uzun süreden beri hediye beklediğinizi biliyorum. Doğrusu bende bir kullanıcı olarak heyecan ile bekliyordum. Ve gün bu gündür diyip tv’deki reklamı izledikten sonra bende hızla kampanya ile verilen 5 gb bedava internet içeriğine sahip oldum. Hepimizin bildiği gibi en çok Vodafone bedava internet dağıtıyor. Bir çoğumuzun bu operatörde olma sebeplerinden biri de bu yükleme yapınca dahi hediye veriyor. Bu defa paylaştığımız konumuz ise 4.5G deneyimine yeni geçen aboneler için. Ocak ayında bu servisi kullanmadıysanız eğer 15 Şubat – 15 Mart 2017 tarihleri arasında sizlerde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu kampanya Vodafone müşterisi olan Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Herhangi bir sayı ile sınırlama bulunmadığı gibi yeni abone veya eski abone de fark etmiyor. Yani bütün aboneler bu hediyeye sahip olabilecek. Kampanya ile verilecek olan ücretsiz 5 GB internet faydası 1 ay boyunca geçerli olacağından bu süre içinde hediyenizi tüketmenizi tavsiye ederim. Bu içerik ile alakalı bütün bilgileri sizlerle paylaşıp sizin de faydalanmanızı istiyorum. Çünkü operatörler internet paketlerinin fiyatını bu kadar yüksek tuttukça böyle kampanyaları mumla arar oluyoruz bir nevi. Sürekli wifi olan yerlerde de bulunmadığımızdan ilaç gibi gelecektir. TV ekranlarında bu kampanya ile alakalı reklamı izler izlemez ben yaptım, şimdi sıra sizde. Daha öncesinde bu kampanya 1 Nisan 2016 tarihinde yapılmıştı. İlk 4.5G deneyimini yaşayan müşteriler hediyelerini hemen aldı. Şimdi sıra bu hediyeyi almayan abonelere geldi.

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Aylık 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

5 GB bedava internet almak isteyen müşterilerin öncelikle hatlarının ve cihazlarının 4.5G’yi desteklemesi gerekiyor. Ardından 15 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında 4BUCAKG yazıp 4545′e kısa sms göndermeleri gerekmektedir. Bu sms’i gönderdikten sonra paketin tanımlandığına dair bir onay mesajı gelmesi gerekmektedir. Bu onay mesajı da geldikten sonra sizler için özel sunulan faydaya sahip olursunuz. Gelen paketi OZET yazıp 7000’e sms göndererek sorgulayın. Kampanyadan faydalanmak için kesinlikle 1-31 Ocak tarihleri arasında hattınız üzerinden 4.5G desteği ile internet kullanmamış olmanız gerekmektedir.

Vodafone 4BUCAKG Bedava 5 GB İnternet

Bu paket devretmez ve durma özelliği bulunmaz. Paketiniz ile alakalı %80 ve %100 uyarı mesajları telefonunuza gelecektir. Kampanyadan gerekli koşulları sağlayan bütün müşteriler sadece 1 defa faydalanabilir. Hediye internet farklı kişilere veya hattınıza transfer edilemez. Paket geçerlilik süresi 30 gün olduğundan kullanmadığınız internet silinecektir. Bununla beraber farklı hatlarınız da yine aynı koşulları sağlıyorsanız bu hediyeyi o hatlarınızdan da alabilirsiniz. Yaş sınırı bulmayan özel paketler arasında yer almaktadır. Bu hediyeden Red Tarifeleri, Akıl Küpü Tarifeleri, Esnek Tarifeler, FreeZone Paketleri, Faturasız tarifeler faydalanabileceklerdir.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ