Bedava İnternet Paketi — Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava internet Paketi

Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri 500 MB Bedava internet Paketi ile sende yılda 3 defa ücretsiz internet kullan.

Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava internet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de son yıllarda operatörler oldukça gelişti. Müşteri potansiyelini arttırmak için ise en iyi bilinen yöntem olan kampanyaları kullanmaktalar. Pek çok kişi tarafından internet ve dakika bolca kullanıldığı bilindiğinden bu tür kampanyalar, etkili biçimde kullanılmakta. Vodafone Akıl Küpü tarifeleri bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Cihaz kampanyasına katılım yapan müşterilerin en çok seçtiği tarifeler arasında yer almakta. Fakat internet bakımından az bir içerik sunduğundan ek internet alınması da gerekebiliyor. Tabi aşırı derecede internet kullanmayan bir çok abone bu paketleri rahatça kullanabiliyor. Bir kısım aboneler ise kampanyaları sürekli sayfamızdan takip ederek, sürekli Vodafone Bedava internet kampanyalardan faydalanıyor. İster faturalı olun ister faturasız operatörünüz yıl içerisinde dönem dönem kampanyalar yapmakta. Bunları takip ederseniz hediye GB’lar ile internete girebilirsiniz.

Vodafone müşterilerinin beklentisini düşünerek akıl küpü paketleri için de özel hediye sunuyor. Sizler yalnızca gerekli adımları gerçekleştirerek bu hediyelerden faydalanabiliyorsunuz. Kampanyalar bazen 1 kez bazen bir kaç defa faydalanabileceğiniz türdendir. Bilindiği gibi faturalı kampanyalara faturasız hat kullanıcıları katılamıyor. Bu kampanya da faturalı hatlara özel bir hediye içerik sunmaktadır. 2017 yılında abonelere sunulan Akıl Küpü ile tarifenizi aşma derdinden kurtulun. Kampanya dışında tarifenizi duran veya devreden özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Eğer aşım yapmak istemiyorsanız duran akıl küpü paketlerinden birini kullanmanız yeterli. Eğer devreden bir paket kullanıyorsanız 3 TL farkla duran pakete geçiş yapabildiğinizi de unutmayın. Akıl Küpü Tarifeleri ile ilerleyen sürede artmakta olan kullanımlarınızı kontrol altına alacağınız yedek paketleriniz hediye.

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ? ( Yedek 500 Dakika Hediye)

  • Kampanya kapsamında 500 MB aylık hediye internet veya 500 dk aylık her yöne konuşma kazanırsınız.
  • Paket fatura kesim tarihine kadar geçerlidir.
  • Yılda yalnızca 3 defa faydalanabilirsiniz ve ücretsizdir.
  • Eğer bedava 500 mb internet paketi almak istiyorsanız Yedek MB  yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderin.
  • Dakikaya ihtiyacınız varsa Yedek DK yazarak 7000’e sms gönderin.
  • Dakika veya internet hediyelerinden yalnızca birini seçebilirsiniz. Bir ay internet bir sonraki ay ise dakika kampanyasından faydalanabilirsiniz.
  • Akıl Küpü S, Akıl Küpü M ve Akıl Küpü L tarifelerinden birini kullanan aboneler kampanyadan faydalanabilecek.
  • Yılda toplamda 1.5 GB ücretsiz internet kullanmış olursunuz.

Güncel ve katılıma aktif bir kampanya olduğundan kullanmanızda fayda var. Yılda 3 defa alınabildiğinden yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda almanızı öneririm. Beraberinde alt kısımda bulunan en yeni 2017 yılına özel promosyonlardan faydalanmak için diğer yazılarımızı da ziyaret etmeniz önerilmektedir. Bu hediyenin de yurt içi sınırlarına özel bir paket olduğunu unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ