Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Yanımda uygulaması veya Self servis üzerinden her hafta katılabileceğiniz ve birbirinden güzel kampanyalar sunan Bana Ne Var ? kampanyası ile bir çok alışveriş merkezinde, cafe ve o gün hangi firmalarda indirim için anlaşma yapıldıysa bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda bana ne var bedava internet içeriği de verebilir fakat o hafta böyle bir kampanya düzenlenmeli ki bedava internet sahibi olabilesiniz.

Bana Ne Var Nedir Ne İşe Yarar ?

#BanaNeVar, haftanın ilk günü yani pazartesi günleri size özel hediyeleri bulabileceğiniz Vodafone Yanımda Bölümüne denir. Vodafone tarafından müşterilerine günlük hayatta da yardımcı olmak ve aboneleri memnun etmek amacıyla yapılmış olan bu kampanya bir çok kişi tarafından oldukça ilgi görmüş durumda. Milyonlarca aboneye sahip olan bu operatör bir çok kişiye bu kampanya ile farklı farklı firmalardan güzel indirimler almasını sağlıyor. Sadece pazartesi günü sunulan Bana ne var kampanyası ile verilen içeriklere Vodafone yanımda uygulaması üzerinden sahip olabilirsiniz. Bütün bunlara şunu da eklemekte fayda var; her aboneye aynı hediyeler verilmemektedir, örneğin bir arkadaşınıza bedava internet paketi verilirken, size ünlü bir markadan indirim aldığınıza dair bildirim gelebilir. Gelen kampanya bildiriminiz ile ilgili firmadan alış veriş yaptığınızda vodafone yanımda uygulaması ile aldığını indirimi mağaza çalışanına gösterip bundan faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi isimli yazımıza göz atıp oradan nasıl ücretsiz internet alacağınız ile alakalı detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak operatörünüz tarafından yapılan bütün kampanyaları sizler için sürekli paylaşmaya devam ediyoruz. Asıl amacımız sizlerin daha kaliteli bir kullanım yapması ve bunun yanında var olan kampanyalardan ücretsiz bir şekilde faydalanmanızı sağlamak. Çünkü bizlerde sizin gibi operatör kullanan bireyleriz ve satılan ek paketlerin fiyatının oldukça yüksek fiyatlara sahip olduğunu biliyoruz. Sayfamızda yer alan kampanyalar aracılığı ile sizlerde Faturalı ve Faturasız hattınızda kullanabileceğiniz bedava içeriklerden haberdar olabilir ve kullanım yapabilirsiniz. Ve sayfamızdaki bilgiler genelde operatörlerin resmi internet sayfasından alınan bilgilerdir. Eğer sayfamıza eklemeyi unuttuğumuz bir konu varsa bunu resmi sayfadan veya operatörünüzü arayıp öğrenebilirsiniz.

Bana Ne Var Kampanyası hangi hediyeleri veriyor konusu ile alakalı genel anlamda sizlerin aklına takılan soruları cevaplamaya çalıştık. Eğer bu kampanya ilginizi çekmediyse yine sürekli yeni içeriklerin eklendiği Vodafone Bedava İnternet Paketi isimli makalemize bakıp en yeni içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Samet dedi ki:

    Söylediğiniz gibi Bana ne var kısmından kampanya ya katıldım günlük 250 mb bedava internet geldi teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ