Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
Vodafone Bedava İnternet Paketi Ağustos 2016

Vodafone Bedava İnternet Paketi Ağustos 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone kullanıcılarına müjde vodafone faturalı hat bedava internet paketi  ile sizlerde sınırsız internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki operatörlerin en çok sattığı Tarifeler interneti en bol olan paketler oluyor, bu paketler bazen çok uçuk fiyatlara ulaşabiliyor. Bizlerde sizler için bedava internet paketi sitesi olarak en yeni kampanyalardan sizi haberdar ediyoruz.vodafone-bedava-internet

Paylaştığımız kampanyalar vodafone resmi web sitesinde yer alan kampanyalar olmakla birlikte tamamen ücretsiz sunulan kampanyalardır. Kampanyalarda devam etme durumu bulunmamakla beraber içerik bitince kendini’de sonlandırıyor. Şimdi bu paketler sadece faturalı hatlar için mi geçerli diyecek olursanız vodafone faturasız bedava internet paketi olarak kullanabileceğiniz yöntemlerde bulunuyor. Örneğin vodafone faturasız hat 2 gb bedava internet makalemizi okuyabilirsiniz. Biliyorsunuz ki operatörler hazır kart ve faturalı hat kontrolü için android ve ios platformlarda kendi uygulamalarını paylaşmış durumdalar. Vodafone’da kendine ait olan Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanıcıları ile paylaştı bu uygulama ile ayda sadece 1 defa alabileceğiniz hem faturalı hat hemde faturasız hatlarda geçerli bedava internet paketi alabiliyorsunuz. Eğer sizlerde bu promosyonu almak istiyorsanız Vodafone Yanımda Bedava internet yazımızı kontrol etmenizi öneririm.

Şimdi tekrardan sadece faturalı hatlar için geçerli 1 gb 15 günlük internet paketini gündeme getirme zamanı. Eğer fatura bilginiz size Posta yoluyla iletiliyorsa vodafone yanımda uygulamasından E-Faturaya yani sms fatura veya mail ile gelecek şekilde işlem yapın Vodafone E-Fatura 1 gb bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ