Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kazan

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kazan

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone’lular yıl boyu kazanmaya devam ediyor, faturasız hatların da internet gereksinimini karşılamak için Vodafone Hemen Kazan kampanyası ile bedava internet dağıtıyor. Yıl boyunca size özel teklifler bir sms kadar kolay Vodafone Faturasız’da kazanmak için bunu kullanmanızı önerebilirim. Bu kampanyadan Müşteri Koruma Programında yer alan hedef kitleler içerisindeki abonelere özel olacak. Bu kampanyadan sadece sms alan aboneler faydalanabilir veya isterseniz alt kısımda belirtilen sms’i gönderip sizlerde promosyonlara dahil olabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kara Liste’de olan aboneler faydalanamayacaklar ve Mernis doğrulaması yapılmayan müşterilerin de giriş işlemi gerçekleşmeyecektir. Bu kampanyaya katılım için taahhütname veya çıkış yapıldığında herhangi bir cezai bedel yansıtılmayacaktır. Hat durumunun aktif olması gerekmektedir, hediye verilen dakikaların ücretlendirme periyotları 60sn’dir. Bu Vodafone Faturasız Bedava paketleri ile Vodafone içi ve her yöne konuşma, Vodafone içi ve her yöne sms ve bunlara ek olarak mobil internet paketleri verilecektir.internet

Kazanılan Hediyeler;
Transfer edilemez ve devir etmez.
Yurt dışında kullanılamaz.
Özel servis aramalarında bu paketler geçerli olmaz ve ücret düşümü yaşarsınız.
Türkiye’den yurt dışı aranamaz Kıbrıs da yurt dışı ülkesi olarak sayılır.
Türk Telekom özel servis aramalarında kullanım gerçekleştirilemez.
Aboneler TL iadesi aldığı taktirde verilen hediyeler silinir.
Hattın donma/dondurma, iptal, veya faturasız hatta geçiş, ve farklı bir operatöre taşıma işlemlerinde hediyeler tamamen silinir.
Ayrıca Vodafone bu kampanya koşullarını değiştirebileceğini’de maddeleri arasına eklemiş durumda.

Açıkçası burada bizi ilgilendiren tek şey bedava internet paketi oluyor. Bu paket ile 2016 yılında bir çok kişi ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirdi. Kampanyanın bitiş tarihi halen verilmemiş durumda muhtemelen 2017 yılında’da bedava internet vermeye devam edecektir. Yukarıdaki şartları kabul eden aboneler KAZAN yazıp 4455’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Paket hakkında daha detaylı bilgi almak için Vodafone Resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda sadece yüzeysel bilgiler paylaşılmıştır.
İnternet’e mi ihtiyacın var, sende hemen Vodafone Bedava İnternet Paketleri isimli bir diğer kampanyaya göz atarak hediyelerini alabilirsin. Ayrıca Faturalı ve Faturasız Kampanyalara göz atmak için Vodafone Bedava İnternet kategorimizi kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ