Turkcell Bedava İnternet
Vodafone bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone faturasız 3gb internetli tarife sizlere özel paylaşılmaya başladı. Uzun süre vodafone kullanan aboneler için paylaşılan bu tarifenin fiyatı sadece 19 tl karşılığında sahip olabilirsiniz. Tarife içeriği 600 Dakika – 1000 Sms – 3gb internet vermekte. Pakete geçiş yapabilecek abonelere şu şekilde sms gönderimi sağlandı;  “Bu fırsat kaçmaz! Sadece 19TL karşılığında 3GB internet, 600 dk her yöne ve 1000SMS içeren size özel tarifeye geçiş yapmak için bu mesaja MEGA3GB cevaplamaniz yeterli olacak! İletişim tercihlerinizi değiştirmek için IPTAL yazip 5203’e gönderiniz.vodafone-mega-3gb-tarifesi


Sponsorlu Bağlantılar


Tarifenin Özellikleri:
Vodafone’da en ucuz olmasına rağmen en çok içeriği bulunan tarife diyebiliriz.
İnternet bakımından en azından diğer pahallı tarifelere göre bedava 1gb internet veriyor.
En güzel yanı ise tarifenin doldur özelliği olması, bu özellik sayesinde tarifeye ek 10 tl karşılığında + 3gb ek internet alımı yapabilirsiniz.
Bu ek paketi almak için DOLDUR 3GB Yazıp 7000’e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Tanımlanacak olan bu paket tarife içeriği bitim gününe kadar geçerlidir. Yani tarife ne zaman biterse o da o zaman son bulacak.

Vodafone Faturasız MEGA 3GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Vodafone tarafından özel sms alan kullanıcılar geçiş sağlayabilir.  İlgili tarifeye sadece SMS’i alan aboneler geçiş yapabilir. Size özel kampanyalarından haberdar olabilmek için yani buna benzer tarifeler hakkında bilgi almak için ONAY yazıp 1000’e SMS gönderebilirsin.

Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz. Eğer farklı operatör kullanıyorsanız Turkcell Bedava İnternet Paketi yazımızı’da okumanızı tavsiye ederim.  Tabiki TT kullanıcılarını’da unutmadık Türk Telekom Bedava İnternet yazımızı’da okuyabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Sayfamızı Beğenip Yeni Kampanyalardan ilk Siz Haberdar Olun !

Turkcell Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet Türk Telekom Bedava İnternet