canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Günlük 250 MB Bedava internet Paketi

Vodafone Günlük 250 MB Bedava internet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone, 250 MB internet paketini dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için 1 günlük süreliğine sizlere hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Pazartesi günleri Vodafone Yanımda uygulamasından Bana Ne Var menüsüne giriş yapıp cihazınızı sallamanız yeterli oluyor. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde o hafta hangi firmalardan indirim aldığınızı, hangi özel tarifelerden faydalanacağınızı görebiliyorsunuz. Bunun yanında müşterilerinin internet kullanmasına yardımcı olmak amacıyla Vodafone bedava internet kampanyaları da yer alıyor. Örnek verecek olursak son yaptığım kampanya katılımında hattıma 250 mb ücretsiz internet hediyesi çıktı. Hediyeyi kullanmak için Katıl butonuna bir defa tıkladım ve ardından gelen onay mesajı birlikteliğinde kullanmaya başladım.

Bir çok abonesi Vodafone’un bu aralar daha az internet kampanyası yaptığını söylese de, Vodafone hem faturalı hemde faturasız hat kullanıcıları için Yanımda uygulaması üzerinden bir çok hediye dağıtıyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için; akıllı cihazınızdan Yanımda Uygulamasına giriş yapıp her Pazartesi günü Bana Ne Var ? menüsüne giriş yaparak cihazı sallamanız veya ekrana bir defa dokunmanız gerekiyor. Kampanyaya katılmadan önce Kullanım Şartlarını okuyup katılmanızı öneririm. Zira hiçbir şeyin sözleşmesini okumadan almayın. Yaz geliyor ve günümüzün büyük zamanını gece uyumayıp sosyal hesaplarımızda gezinerek bitiriyoruz. Günümüzü bitirirken internetimizde bitiyor tabi ki. Bunun önüne geçmek için en yeni kampanyaları sürekli takip etmeniz işinize yarayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone 24 Saat Geçerli 250 MB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Akıllı cihazınızdan Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyip giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var ? butonuna tıklayıp size özel kampanyaları kontrol edin.
  • Bu kampanyadan sadece haftanın ilk günü yani her Pazartesi günü yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde farklı kullanıcılara farklı internet hediyeleri veya dakika hediyeleri verilebilir. Örneğin bana 250 mb günlük internet verildi, sizlere 1 gb internet paketi hakkı sunulabilir.
  • Kampanyadan her hafta sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.
  • Hediyeyi yurtiçinde kullanabilirsiniz, farklı ülkelerde yapacağınız internet kullanımı eğer geçerli bir paketiniz yoksa ücretlendirilir.
  • Hediye interneti farklı bir Vodafone hattına transfer edemezsiniz.

Peki benim hiç internetim yok bu uygulamaya giriş yapamıyorum nasıl yapabilirim ? Her daim oturduğumuz, kafe, lokanta hatta çay ocağında dahi wifi hizmeti veriliyor. Wifi üzerinden uygulamaya giriş yapıp hızlı bir şekilde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi sizlerde pazartesi günü Bana Ne Var menüsüne giriş yaparak görebilirsiniz. Not: Sizlere garanti hediye internet verecektir diyemem fakat ben ve bir çok arkadaşıma ücretsiz internet paketleri hediye edildi.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ