Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar
Vodafone Hoşgeldin 40 Paketi

Vodafone Hoşgeldin 40 Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

vodafone-tarife
Merhaba arkadaşlar hattını vodafone’a taşıyanlar veya yeni hat alanlar için geçerli 40 tl değerindeki vodafone yeni hat kampanyası hakkında bilgi aktarmak isterim. Vodafone Hoşgeldin 40 Paketi Nasıl yapılır bunu söylemek isterim Öncelikle yapmanız gereken işlem hattı taşıdıktan sonra büyük harflerle HOSGELDIN40 yazıp 7000‘e sms göndermek. Bu sms’i gönderdikten sonra size gelecek onay mesajı dahilinde tam 40TL lik kullanım yapabiliyorsunuz.

Bu kullanım sadece arama ve sms yönüne geçerli olacak herhangi bir internet kullanımında aktif hale gelmeyecektir. Yapacağınız aramaların her bir dakikası 60krş’dan ücretlendirilecek ve sms adet başına yine 60krş’dan ücretlendirilip bu 40TL den düşüm yaşanacaktır. Mevcut paket iptal edilmemektedir, çünkü 1 ay geçerlidir 1 aylık süre dolduktan sonra otomatik olarak kendini iptal edecektir. Ayrıca *123# tuşuna basıp güncel bakiye sorgulaması yaptığınızda’da görünmez, OZET yazıp 7000‘e sms göndererek mevcut hediye kampanyadan kaç tl kaldığına kolayca ulaşabilirsiniz. Bu paket adı üzerinde hediye olduğu için tamamen ücretsizdir hattınızı taşıdığınız ilk 30 gün süre içerisinde bu kısa sms’i göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca merak eden arkadaşlara şunu’da belirtmek isterim paket yurt içi kullanımda geçerlidir yurt dışında kullanım sağladığınız taktirde mevcutta ek bir paketiniz varsa bundan eğer yoksa sabit yurt dışı ücretlendirmesi yapılacaktır. Ek olarak şunu’da belirtmekte fayda var hattını vodafone’dan diğer operatöre taşıyıp 90 günlük süre dolmadan tekrardan vodafone’a taşıyan aboneler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Paket sadece 1 defa hediye olarak verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ