Turkcell Bedava İnternet
Vodafone bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar


vodafone-tarife
Merhaba arkadaşlar hattını vodafone’a taşıyanlar veya yeni hat alanlar için geçerli 40 tl değerindeki vodafone yeni hat kampanyası hakkında bilgi aktarmak isterim. Vodafone Hoşgeldin 40 Paketi Nasıl yapılır bunu söylemek isterim Öncelikle yapmanız gereken işlem hattı taşıdıktan sonra büyük harflerle HOSGELDIN40 yazıp 7000‘e sms göndermek. Bu sms’i gönderdikten sonra size gelecek onay mesajı dahilinde tam 40TL lik kullanım yapabiliyorsunuz.


Sponsorlu Bağlantılar


Bu kullanım sadece arama ve sms yönüne geçerli olacak herhangi bir internet kullanımında aktif hale gelmeyecektir. Yapacağınız aramaların her bir dakikası 60krş’dan ücretlendirilecek ve sms adet başına yine 60krş’dan ücretlendirilip bu 40TL den düşüm yaşanacaktır. Mevcut paket iptal edilmemektedir, çünkü 1 ay geçerlidir 1 aylık süre dolduktan sonra otomatik olarak kendini iptal edecektir. Ayrıca *123# tuşuna basıp güncel bakiye sorgulaması yaptığınızda’da görünmez, OZET yazıp 7000‘e sms göndererek mevcut hediye kampanyadan kaç tl kaldığına kolayca ulaşabilirsiniz. Bu paket adı üzerinde hediye olduğu için tamamen ücretsizdir hattınızı taşıdığınız ilk 30 gün süre içerisinde bu kısa sms’i göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca merak eden arkadaşlara şunu’da belirtmek isterim paket yurt içi kullanımda geçerlidir yurt dışında kullanım sağladığınız taktirde mevcutta ek bir paketiniz varsa bundan eğer yoksa sabit yurt dışı ücretlendirmesi yapılacaktır. Ek olarak şunu’da belirtmekte fayda var hattını vodafone’dan diğer operatöre taşıyıp 90 günlük süre dolmadan tekrardan vodafone’a taşıyan aboneler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Paket sadece 1 defa hediye olarak verilmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Sayfamızı Beğenip Yeni Kampanyalardan ilk Siz Haberdar Olun !

Turkcell Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet Türk Telekom Bedava İnternet