canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Red 20 Tarifesi – 20 GB internet Paketi

Vodafone Red 20 Tarifesi – 20 GB internet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Yeni Red 20 Tarifesi ile sizlerde interneti dilediğiniz gibi kullanın. Vodafone’da en bol internetli bireysel müşteri tarifesi olan RED 20 Kontratsız 120 TL kontratlı 109 TL’ye denk gelmektedir. Eğer interneti bol bol kullanmayı seviyorsanız ve aşım sağlamak yerine ücretini ödeyip düşünmeden internet kullanırım düşüncesine sahipseniz bu tarife tam size göre. Ayrıca bu paket bana fazla gelir diyorsanız Vodafone resmi sayfasından diğer Vodafone Red tarifeleri ile alakalı menüye girip detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bir çok kişi yapılan Vodafone bedava internet kampanyalarını bekleyip faydalansa da genelde yeterli olmuyor. Sürekli evde olmadığımızdan wifi üzerinden de internet kullanamıyoruz. Bu durumda interneti yüksek olan bir paket seçmek tabi ki daha avantajlı bir hal alıyor.

Vodafone Red tarifeleri, genelde interneti bol kullanan müşteriler baz alınarak tasarlanır. Her yıl red tarifelerinin içeriklerinin internet bazlı yükseldiğini de görebilirsiniz. Bu tarifeye geçiş yaptığınız ilk faturada aylık sabit ücret ve dakikalar, aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı kadar tanımlanır ve sizlerde ne kadar içerik tanımlandıysa ona göre bir ödeme yaparsınız. Yani burada dikkat etmeniz gereken şey; fatura kesim tarihine kadar geçerli kısmi bir içerik yüklenir, tarife içeriği tamamen yüklenmez, ücreti de ona göre ödersiniz. Dönem içerisinde tarife değişimi yapmaya karar verirseniz eski kullandığınız tarifenin tam ücreti ve yeni geçeceğiniz tarifenin kullanmış olduğunuz gün kadarının ödemesini yaparsınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Red 20 Tarifesi Avantajları:

  • 2000 Dakika her yöne, Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, 1000 sms ve 20 gb internet paketine sahip olursunuz. Fiyatı ise Kontratsız 120 TL, Kontratlı 109 TL’dir.
  • Vodafone Tv: Normalde ücretli olan bu içeriğe red 20 tarifesini seçtiğiniz için ek bir ücret ödemeden sahip olursunuz.
  • GüvenliNet: Bu özellik ile internetteki zararlı içeriklere karşı önlem alabilirsiniz. Tarife ile ücretsiz verilmektedir.
  • Güvenli Depo: Bu özellik sayesinde aileniz ve sevdikleriniz ile geçirdiğiniz güzel anların resim, video ve dosya olmak üzere yedekleme işlemini yapabilirsiniz. Tamamen pakete özel bedava.
  • Spotify Premium: Vodafone ile anlaşması bulunan bu müzik kanalını kullanabilmek için aylık veya 3 aylık ücret ödemeniz gerekir. Fakat yeni tarifenize özel bu da ücretsiz içerikler arasında yer alıyor.
  • Digiturk Play Eğlence Paketi: Özelliği ile 800’den fazla film ve diziyi ek ücret ödemeden izleyin.
  • Digiturk Play Taraftar Paketi: En sevilen özellikler arasında yer alıyor. Sebebi ise seçtiğiniz takımın maçlarını cebinizden izleyin.

Yukarıda belirtilen Avantajlar kullanıldığı taktirde eğer wifi üzerinden bağlantı sağlıyorsanız wifi interneti tüketilir. Mobil veri üzerinden kullandığınızda ise tarife internetinizden düşüm gerçekleşecektir. Verilen içeriklerin sadece kullanım hakkı ücretsizdir, kullanıldığında internet tüketimi gerçekleştirir. Paket hakkında detaylı bilgiyi Çağrı Merkezi veya Cep Merkezlerinden alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ