canli bahisimplant
Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Yeni Red 5 Tarifesi – 5 GB internet Paketi

Vodafone Yeni Red 5 Tarifesi – 5 GB internet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Yeni Red paketi nasıl yapılır, fiyatı nedir gibi sorularınıza buradan yanıt bulabilirsiniz. Vodafone’un en düşük red paketi olarak bilinen Yeni Red 5 tarifesi ile sizlerde yurt dışı aramalarınız için ek ücret ödemeyin. Bildiğiniz gibi Vodafone anlaşmalı olduğu ülkeler ile Red tarifesi kullanan abonelerinin iletişiminden ek bir ücret almıyor. Tarife dakikaları ile arama yapma hakkı veriyor. Genelde yurt dışında olan akrabaları ile sürekli iletişime geçen bireysel kullanıcıların seçtiği paketler arasında yer alan tarife, Vodafone içi sınırsız konuşma özelliği ile genç çiftlerin ve ailelerin de en çok kullandığı paketlerden biri. Vodafone Red’lilere özel müşteri temsilcileri ile Red tarifesi kullanan abonelerine daha hızlı bir hizmet veriyor. Böylece problemleriniz daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde çözümleniyor. Bununla birlikte yıl içerisinde Vodafone bedava internet fırsatlarını da müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Vodafone Red tarifeleri, dakika ve interneti bol kullanan aboneler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Ayrıca Red Tarifelerine Vodafone resmi sayfasında en üstte bulunan Vodafone Red kategorisine giriş yapıp ulaşabilirsiniz. Buradan kendi kullanımınıza göre en ideal paketi seçip, ardından işlem yapabilirsiniz. Bu pakete geçiş yaptığınızda ilk faturanız ve tarife içeriğiniz fatura kesim tarihinizle orantılı olur. Örneğin; fatura kesim tarihinize kadar geçerli tarife içeriğinin bir kısmı yüklenir ve yüklenen içerik kadar fatura ücreti ödersiniz. Dönem içerisinde hattınızı iptal ederseniz, faturasız hatta geçiş veya daha düşük bir pakete geçiş yaptığınızda eğer kampanyalı kullanıyorsanız sizin için yapılan indirimler son çıkacak olan faturanıza yansır. Yani cayma bedeli ödersiniz, fakat paketin güzel yanı üst tarifelerden birine geçiş yaptığınızda ek bir ücret ödemezsiniz. Paketiniz ile verilen dakikalar sadece normal hatları aramak için geçerlidir, özel servisleri aradığınızda veya abonelik yaptığınızda faturanıza bu servislerin kullanım ücretleri de yansır. 

Sponsorlu Bağlantılar


Vodafone Yeni RED 5 Tarifesi İçeriği ve Fiyatı:

1000 Dakika her yöne konuşma, 1000 Sms , 5 GB internet, Vodafone’lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma içerir. Paketin kampanyasız fiyatı 60 TL’dir. Kampanyalı fiyatı ise 11 TL indirimli yani 49 TL’dir.

Vodafone Yeni RED 5 Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bu pakete yeni bir hat alıp, farklı bir operatörden hattınızı taşıyıp, faturasızdan faturalıya geçiş yaparak veya mevcut tarifeden geçiş yapabilirsiniz.
  • Geçiş işlemi için bir Vodafone Cep Merkezi veya Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekir.
  • Paket değişimini hattın yasal sahibi yapabilir.
  • Hattınıza tanımlı bir cihaz varsa ve red tarifesine geçiş yaparsanız cihazın kalan bedeli ve varsa cihaz indirim ücretleri çıkacak olan faturanıza yansır.

Vodafone Red Tarifeleri hakkında en sağlıklı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Sayfamızda paylaşılan konular yüzeysel bilgilerdir. Tarifeye ek Back-Up, ve diğer kampanyalardan haberdar olmak için Avantaj cepte uygulamasını android veya ios cihazınıza indirebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ