Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Whatsapp Son Görülme Nasıl Kapatılır / Açılır

Whatsapp Son Görülme Nasıl Kapatılır / Açılır

Whatsapp bir çoğumuzun mesajlaşmak için kullandığı uygulamalar arasında en başta gelen içeriklerden biri haline geldi. Bu uygulamada bir çok kişinin başını ağrıtan son görülme’ye whatsapp kendince bir çözüm üretti böylece hiç kimse son görülme tarihinizi ve saatinizi göremeyecek. Fakat bu özelliği aktif hale getirdiğinizde sizde diğer kullanıcıların son görülme zamanını göremeyeceksiniz.Whatsapp Son Görülme Nasıl Kapatılır

Öncelikle Whatsapp Son Görülme zamanı kapatma özelliği ile sizlerde artık arkadaşlarınızdan gizli bir şekilde whatsapp’da gezine bilirsiniz. Ek uyarı aktif olduğunuzda bunu arkadaşlarınız görebiliyorlar. Sizlerde şimdi alt kısımdaki whatsapp son görülme zamanı kapatma yöntemi ile rahatça kullanıma devam edebilirsiniz.

Whatsapp Son Görülme Nasıl Kapatılır ? iPhone

İos cihazlarda aşağıdaki adımları takip ederek kolayca kapatabilirsiniz.
Whatsapp > Ayarlar
Sohbet Ayarları
Gelişmiş
Son Görülme Zamanı / Kapat işlemi ile kolayca kapatabilirsiniz.

Whatsapp Son Görülme Saati Nasıl Kapatılır ? Samsung ( Android )

Öncelikle Ayarlar sekmesine gelin.
Hesabım > Gizlilik > Son Görülme seçeneğinden Hiçkimse’yi seçerseniz listenizde ekli veya ekli olmayan hiç kimse son giriş saatinizi göremeyecek. Böylece whatsapp’a en son ne zaman girdiğiniz kapalı halde kalacak. Açmak için’de yine aynı menüden kimlerin görmesini istiyorsanız ona göre seçim yapmanız gerekecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ