Bedava İnternet Paketi

15 Temmuza Özel İnternet Kampanyaları Var mı?

15.07.2019
15 Temmuza Özel İnternet Kampanyaları Var mı?

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü ‘nü minnet ve rahmetle anıyoruz. O gece milli birlik ve beraberliğimizi, vatanımızı korumak adına canını feda edenlere rahmet, gazilerimize ise şifalar diliyoruz. Bedava İnternet Paketi .com olarak özel zaman dilimlerinde mobil operatörler tarafından yapılan hususi kampanyaları sizlerle paylaştık. Paylaşmaya da devam edeceğiz. Amacımız tüm kampanyaları sizlere açıklayıcı şekilde iletmek ve yardımcı olmak.

Bir çok internet sitesinde görülüyor ki 15 Temmuz, ne yazık ki yoğun aramalarından dolayı hit ve kazanç uğruna istismar ediliyor! “15 Temmuz bedava internet paketleri, kampanyaları vs “gibi başlıklarda açılan içeriklerde birbirini tekrar eden cümlelerle ziyaretçiler hayal kırıklığına uğratılıyor. Daha fazla ziyaretçi uğruna yapılan ve aslı olmayan bu spam haberleri ve site sahiplerini kınıyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda operatörler 15 Temmuz’a özel kampanya ve paketler oluşturdular evet. Fakat bu her sene tekrar edecek anlamına gelmiyor.

2019 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası Var mı?

Bu soruya verebileceğimiz cevap nettir.

15 Temmuz 2019 tarihinde bu içeriği yayına hazırladığımız saat 18:00 civarları olmasına rağmen henüz operatörler tarafından 15 Temmuz’a özel bir kampanya veya hediye internet paketi yayınlanmamıştır!

bedavainternetpaketi.com

Operatörlerin 15 Temmuz Paylaşımları?

Kampanya veya hususi bir paket olmamasına rağmen hemen tüm mobil operatörler bu anlamlı güne kayıtsız kalmayarak sosyal medya hesaplarında ve resmi web sitelerinde birbirinden anlamlı video ve paylaşımlarda bulunmuşlardır. İsterseniz onlara göz atalım:

Türk Telekom 15 Temmuz Paylaşımı

“O gece onlar bir an olsun #korkmadılar. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde hayatlarını feda eden şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. ” paylaşımı ile Türk Telekom 15 Temmuz’u aşağıda ki kısa filmle andı:

Turkcell 15 Temmuz Paylaşımı

Turkcell hem sosyal medya hesaplarından hemde resmi web sitesinden “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün üçüncü yılında birliğimizin daim olması dileğiyle… 🇹🇷” mesajını yayınlayarak aşağıda ki video/görseli paylaştı.

Vodafone 15 Temmuz Paylaşımı

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.” paylaşımı ile Vodafone aşağıdaki görseli sosyal medya hesaplarından paylaşarak bu anlamlı günü anmayı ihmal etmedi.

Mobil operatörlerin sosyal medya hesaplarına ve resmi sitelerine göz attığınızda fark edeceksiniz ki 15 Temmuz 2019’a özel anlamlı paylaşımlar yapılmış fakat herhangi bir “15 internet kampanyası, paketi” gibi gözükmemekte. Bu yüzden bu anlamlı günü google’dan hit çekmek için yanıltıcı başlık ve içeriklerle istismar eden tüm web yayıncılarını kınıyor, 15 Temmuz’a saygı duymaya davet ediyoruz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap