Bedava İnternet Paketi

2019 Temmuz En Uygun Paket Fiyatları Turkcell – Vodafone ve Türk Telekom

27.07.2019
2019 Temmuz En Uygun Paket Fiyatları Turkcell – Vodafone ve Türk Telekom

2019 Temmuz Ayı En Uygun Paketler

Günümüzde internet kullanımı giderek artıyor. İnternet ortamında uzun süre vakit geçirmek isteyenler özellikle paketlerinde internet miktarını yüksek tutmak zorunda kalıyor. Bu durumda yüksek fiyatlar ile paket almak zorunda kalanların uygun fiyatlı tarifeleri aradıklarını görüyoruz. Operatörler bu konuda bazen uygun fiyatlı interneti bol paketleri kullanıcılarına sunuyor. İnternetin yanı sıra birde SMS ve dakika konusunda da bol miktar içeren paketlerin tercih edildiği görülüyor. Özellikle bir operatörden diğerine geçiş yapanlar çok daha avantajlı paketlere sahip olma imkanı yakalıyor. Paket fiyatları son dönemlerde ciddi derece de artış gösterdi. Nerdeyse iki katına çıkan fiyatlar can sıkmaya başlasa da güncel kampanyaları takip ederek uygun fiyata sahip paketlere sahip olmak mümkündür.

Turkcell 2019 Temmuz Ayı En Uygun Paket

Turkcell hem çekim gücü ile ön plana çıkan hem de hizmet kalitesi açısından şu anda Türkiye’de lider operatör konumunda olsa da hizmetin kalitesine göre oluşturan paketler en yüksek fiyatlı operatör olduğunu gösteriyor. Bu durumda yine de en kaliteli hizmet alanların tercih ettiği operatör yine Turkcell olmaktadır. Turkcell çoğu kez uygun fiyata sahip ve kullanımı bol miktarda olan paketleri satışa sunuyor. Eğer Turkcell operatöründe hattınız aktif ise ve internet, konuşma ve SMS bol olsun diyorsanız GNC 16 GB paketi tam size göre. Paket içerisinde 16 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS yer alıyor. Paketin fiyatı ise 25 yaş altına özel 80 TL olarak satılıyor. 25 yaş üstü iseniz paketin fiyatı 129.9 TL olarak satışa açıktır.

Türk Telekom 2019 Temmuz Ayı En Uygun

Türk Telekom son dönemlerde iyi bir ivme yakaladı ve en çok kullanıcı sayısına ulaşma yolunda ilerliyor. Şu anda Turkcell kadar olmasa da çekim gücü alt yapısı günden güne yükseliyor. Özellikle şehir merkezinde yaşayan insanların sorunsuz kullandığı Türk Telekom mobil operatörü ile şu anda Türkiye’de bulunan en uygun mobil paketleri kullanmak mümkün. Az para ile içi bol internet, dakika ve SMS paketlerini satın alabilirsiniz. İnternet, dakika ve SMS bol olsun derseniz size Türk Telekom Prime Eksper 20 GB tarifesini öneririz. İçerisinde 20 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS yer almaktadır. Paketin fiyatı şu anda 69 TL olarak belirlendi. Ayrıca pakete ek 30 GB internet ilk 3 ay hediye olarak veriliyor.

Vodafone 2019 Temmuz Ayı En Uygun Paket

Vodafone yurt dışı merkezli bir firma olup uzun yıllar Türkiye’de hizmet veren bir şirkettir. Çekim gücü olarak diğer operatörlere göre biraz geride kalmaktadır. Fakat paketler olarak son derece cömert bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. En dikkat çekici özelliği ise Türkiye’de birçok ilde çağrı merkezlerinin olmasıdır. Bu sayede her zaman için 7/24 hizmet almak ve sorunlara çözüm bulmak mümkündür. İçi dolu paket arıyorsanız ve Vodafone kullanıcı iseniz size önereceğimiz paket Vodafone Red tarife kapsamında Redli 12 paketi tam size göre. İçerisinde 14 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS bulunuyor. Taahhütlü fiyatı 59 TL olarak satılıyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap