Bedava İnternet Paketi

3 Ay 2 Kat internet Kampanyası

Türk Telekom aboneleri 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiriyor, değiştirince de internetlerini 3 ay boyunca 2’ye katlıyor. Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren 4.5G hizmeti ile mobil hat kullanıcıları internette rahat bir nefes aldı. Daha öncesidne 3G ve H+ kalitesinde internet kullanan mobil hat müşterileri 4.5G ile daha hızlı ve kaliteli bir internet kullanabiliyorlar. Operatörlerin toplu bir şekilde 4.5G’ye geçişinin ardından, müşterilerin de 4.5G destekleyen sim kartlarını alarak bu hizmeti kullanmalarına olanak sağlandı. Bütün operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom’da da bu hizmeti ilk defa kullanacaklara özel hediye internet paketleri veriliyor.

4.5G Kampanyasından hediye alamıyorsanız Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yer alan diğer kampanyalara bakın.

4.5G’ye uyumlu bir telefonunuz varsa, herşey dahil paket kullanıyorsanız ve 15.04.2017 tarihinden sonra SIM kartınızı 4.5G’ye uyumlu SIM Kart ile değiştirdiysen; sana özel kampanyadan faydalanmayı unutma. ​​​​​

Türk Telekom 4.5G Katlanan İnternet Kampanyası

Bu kampanya ile aboneler tarifelerinde örneğin 4 GB’lık bir paket kullanıyorsa tarifelerindeki internet 90 gün boyunca 8 GB olarak hattına tanımlanacaktır. 3 aylık süre dolduktan sonra kampanya otomatik olarak kendini iptal eder ve herhangi bir ücret kesimi gerçekleşmez. Böylece 90 günlük süre içinde her 30 günde bir en fazla 3 kere olacak şekilde hattına tanımlı SES, SMS ve 1GB ve üzeri olmak şartıyla data faydalarının hepsini içeren paketi kapsamında sunulan data miktarı kadar cepten internet hakkı hediye edilir.

Kampanya süresi içinde hat iptali, kısıtlama ve hattını farklı bir operatöre taşıyan aboneler bu kampanyaya devam edemeyecektir. Kampanya yalnızca Türk Telekom abonelerine özeldir.

2 KAT internet Hediyesi Nasıl Alınır ?

15.04.2017 tarihinden sonra 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu bir sim kart ile değiştiren faturasız aboneler faydalanabileceklerdir.

  • Sim kart değişimi yaptıktan sonra 2KAT yazıp 5555’e gönderen aboneler kampanyadan gelecek olan onay mesajının ardından yararlanabilirler.
  • Hediyenin her ay tanımlanması için tarifenizin aktif halde hattınıza tanımlı olması gerekir.
  • Bir çok kişinin her hafta hediyeler aldığı kampanya bülteni için Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer alan bilgilere bakabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap