Bedava İnternet Paketi

8 Mart Kadınlar Günü Bedava İnternet Kampanyaları

8 Mart Kadınlar Günü Bedava İnternet Kampanyaları

8 Mart Kadınlar Günü bu sene başlatılan birbirinden anlamlı kampanyalar ile yurt genelinde farkındalık oluşturmuş durumda. Bu yazımızda kadınlar gününe özel kampanyaları ve bedava internet paketi kampanyalarını paylaşacağız.

Vodafone Kadınlara Özel Bedava İnternet ve Kampanyalar

 • Vodafone, 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında oluşturduğu Altn Kulüp ile birbirinden uygun tarife ve kampanyaları ayağınıza kadar getiriyor. Yapmanız gereken “Vodafone Yanımda” uygulamasından Avantaj Cepte menüsüne girmek ve Altın Kulüp’ e üye olmak. Kulüpte yer alan tarifelerin en cazip kısmı ise gün içerisinde saat 12:00 ile 16:00 arası konuşmanın ücretsiz olması. Altın Kulüp üyelerine özel “Altn Fırsat” ve “Altın Mini” paketlerinde Vodafone 1 GB Bedava İnternet hediyesi sosyal medya uygulamalarında geçerli kullanımınıza sunuluyor.

Vodafone Altın Kulüp Detayları İçin Tıklayın!

 • Yine Vodafone 2019 Kadınlar Günü Özel farkındalık hareketi #KırmızıÇizgi ile cinsiyetçi cümlelerin önüne geçen bir yapay zeka teknolojisi ile bu cümleleri filtreleyerek değiştirmeyi ve cinsiyet ayrımcılığı içeren ifadeleri düzeltmeyi planlıyor ve bu teknolojisine tüm kadınlardan katkı bekliyor.

Turkcell Kadınlar Günü Kampanyası

Turkcell Kadınlar Günü Bedava İnternet Paketi hediyesini henüz duyurmasada geçtiğimiz yıllarda gösterdiği hassasiyeti bu senede göstermesi beklenen bir durum. Bu konuda gelişmeyi günün ilk saatlerinden itibaren bu başlık altında paylaşacağız.

 • Turkcell Yaşasın Kadınlar Kampanyası: Kadınlar gününe özel düzenlenen bu kampanya sayesinde kadınlara özel kanser türlerine yönelik Güvencell Sigorta kapsamında %20 indirim kazanabilirsiniz. Kampanya 1- 14 Mart tarihleri arasında geçerli.

Güvencell Sigorta, ilk ürünü “Yaşasın Kadınlar” sigortasıyla faaliyetlerine başlıyor! Kadınlara özgü kanser türlerinden birine yakalanılması durumunda, finansal güçlüklere karşı güvence altına alırken, verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle manevi olarak da destekliyoruz. Üstelik sigorta kapsamında ücretsiz mamografi hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yasasin-kadinlar
 • Turkcell Sim Uygulaması: Kadınlara özel mobil uygulama Sim, Turkcell tarafından kadınlara özel geliştirilmiş zengin içerik platformu olarak tüm operatör kullanıcılarına açık bir uygulamadır.
  Eüer Turkcell abonesiyseniz; SİM’den içerik görüntülemeleriniz ve video kullanımlarınız internet kotanızdan düşmez. Evet hala haberiniz olmadıysa hemen uygulamayı indirin! Eğlenceli video içerikleri ve hatta çocuklara yönelik en güzel çizgifilmleri bile internet kotanızdan düşmeden izleyebilirsiniz!

Türk Telekom Kadınlar Günü Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, 2017 ve 2018 yıllarında olduğu gibi bu senede gibi tüm kadın abonelerine 8 Mart Kadınlar Günü’ ne özel bedava internet paketi hediye edip etmeyeceği hususunda bir açıklama henüz yapmadı. Herhangi bir kampanya düzenlerse bu başlık altından sizlerle paylaşacağız.

 • Türk Telekom 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında güzellik sırları ve sağlıklı yaşama dair her şey, bir ay boyunca ücretsiz cebinizde!
  Güzellik uzmanı Hande Polat tarafından hazırlanan Sağlık Yaşam ve Güzellik Sırları Paketi ile güzellik, bakım ve sağlıklı yaşama dair ipuçlarını Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak bir ay boyunca cebinizden ücretsiz takip edebilirsiniz. ​
  Servise abone olmak ve bu güzel paketi almak için, 8 MART yazıp 9222‘ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  Kampanyaya, 8-31 Mart tarihleri arasında kayıt olunabilecektir. Ay sonunda paket kendiliğinden iptal olacaktır. Devam etmek isteyenler için aylık 18TL karşılığında paketin devamını talep edebilirsiniz!

Güncellenecektir!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap