Bedava İnternet Paketi

Ailece internet Türk Telekom Mobil 6 GB + 15 GB internet Kampanyası

13.01.2019
Ailece internet Türk Telekom Mobil 6 GB + 15 GB internet Kampanyası

2019 yılı itibariyle evlerde sınırsız internet dönemi başladı. Türk Telekom’dan aile boyu evde internet ve cep tarifelerinde kaçırılmayacak yeni fırsatlar da sizleri bekliyor. Evde internet neredeyse hemen hemen herkesin kullandığı bir hizmet. Daha önceleri kota sınırı bulunan ev internetleri artık sınırsız bir şekilde kullanılabiliyor. Türk Telekom’da evine internet bağlamayı düşünenler için yepyeni bir kampanya düzenlemiş durumda. Bu kampanya sayesinde 15 GB ücretsiz mobil internet kullanmanıza olanak sağlanıyor.

Mevcut en yeni kampanyalar ile hediye internet almak için Türk Telekom Bedava internet kategorisindeki fırsatları kullanmayı unutmayın.

İçindekiler

Ailece İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan ailenizle yararlanacağınız evde internet ve cep tarifelerinde kaçırılmayacak kampanya.

Evde limitsiz FİBER internet, cepte 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz 15 GB cepten internet + Her Yöne 5000 dakika + grup içi SINIRSIZ konuşma + her yöne SINIRSIZ SMS.

Ailece internet

Evde İnternet Paketleri

Yeni aboneliklerde alınan 264 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL taksitle yukarıdaki tabloda bulunan fiyatlara dahildir.

Yalın internet tercihlerinde, Yalın internet erişim bedeli (aylık 20 TL) kampanya dahilinde 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahil olacaktır.

Alo Paket seçiminizde aylık sabit ücreti (20 TL), kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olacak şekilde müşterinin ilk faturasına yansır​.

Cep Tarifeleri

Ailece 15GB;

Yeni hat alıp, numara taşıyarak ya da Türk Telekom’un faturasız mobil​ tarifelerinden geçiş yapılarak Ailece 15GB Tarifesi’ne geçiş yapılmalıdır.

24 fatura dönemi indirimli faydalanmak için aktivasyonun ardından “SOZ” yazıp 5555‘e SMS’l​e taahhüt verilmesi gerekir.

Kampanyaya katılmak için tarifeye taahhüt verdikten sonra AILECE 15GB KAMP yazıp bir boşluk bırakıp 11 haneli TCKN 5555‘e SMS gönderilmelidir.

SMS ile gönderilen TCKN’ye ait aktif evde internet aboneliği bulunmalıdır.

Tarifeye geçiş yapıldıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri ortak kullanıma dahil edebilirsiniz, bu sayede Ailece 15GB Tarifesi’ni hep beraber kullanabilirsiniz.

Ailece 6GB;

Yeni hat alarak, numara taşıma işlemi ile veya Türk Telekom’un faturasız ve faturalı mobil tarifelerinden geçiş yaparak Ailece 6GB Tarifesi’ne geçiş yapmalısınız.

24 fatura süresi boyunca indirimli faydalanmak için aktivasyonun ardından “SOZ” yazarak 5555‘e SMS’l​e taahhüt vermelisiniz.

Tarifeye geçiş işlemleri yapıldığında 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz numaraları ortak kullanıma dahil edebilir, Ailece 6GB Tarifesi’ni hep beraber kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap