Bedava İnternet Paketi

Avantaj Web’de Prime 10 GB Tarifesi – 6 GB internet Hediye

09.11.2018
Avantaj Web’de Prime 10 GB Tarifesi – 6 GB internet Hediye

Türk Telekom Avantaj Web’de Prime 10 GB Tarifesi’ne gelenler 3 ay boyunca 2 GB internet hediyesi ile kullanmaya başlıyorlar. Bu sayede Türk Telekom müşterileri toplamda 6 gb ücretsiz internet ile tarifeye geçiş yapabiliyor. Tarifenin taahhütlü fiyatı aylık 39 TL’dir, taahhüt yapılmadığı taktirde tarifeyi her ay 49 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Hediye verilecek olan 3 ay 2 GB internet tamamen ücretsizdir, faturanıza bundan dolayı bir ücretlendirme yapılmaz. Paketinizde bulunan internet hakları bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 500MB/9 TL olarak ücretlendirilir.

Abonelerinin rahatça kullanabileceği hediye internet kampanyaları Türk Telekom Bedava internet sayfasında sizleri bekliyor.

Bu tarifeye yalnızca Türk Telekom Resmi sayfasından ulaşıp geçiş yapabilirsiniz. Mevcut aboneler faydalanamaz, hat taşıma ya da yeni hat alan aboneler bu tarifeye geçiş yapabileceklerdir.

Türk Telekom Avantaj Web’de Prime 10GB Tarifesi

www.turktelekom.com.tr’den ya da Online İşlemler uygulamasından başvuru yaparak yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla Türk Telekom’a gelenlere özel Avantaj Web’de Prime 10GB Tarifesi Türk Telekom. Avantaj Web’de Prime 10GB tarifesine gelen yeni abonelere tarifelerine ek özel 3 ay boyunca geçerli aylık 2GB internet hediye.

Tarife İçeriği

1000 dakika yurtiçi her yöne konuşma, 1000 adet yurt içi her yöne Sms 10 GB internete sahip bir tarifedir. 3 ay boyunca 2 gb internet bu tarifeye gelen abonelere hediye edilir.

Hediye 2 GB internet Nasıl Alınır ?

  1. Web’den Türk Telekom’a gelenler Avantaj Web’de Prime 10 GB tarifesine geçtiklerinde hediye internet otomatik olarak tanımlanır.
  2. Hediyenizi ve tarifenizi gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz.
  3. Hediye olarak 3 ay 2 GB toplamda 6 gb internet verilmektedir.

Tarifenizde Kalan Haklarınızı Nasıl Öğenirsiniz ?

Tarife dahilinde kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndererek kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. Kalan hakları öğrenmek için Mobile Online İşlemler’ini de ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir.

Avantaj Web’de Prime 10 GB Paketi

  • Tarifeye geçmek için Türlk Telekom resmi sayfasında Tarifeler & Paketler > Faturalı > Tarifeler > 6GB Hediyeli Tarifeler > Avantaj Web’de Prime 10GB Tarifesi yolunu izleyebilirsiniz.
  • Bu sayfaya girdiğinizde açılacak olan Formu doldurup, Türk Telekom’a geçiş yapabilirsiniz.
  • İşlem yaparken hata ya da sorun yaşarsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak  detaylı yardım alın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap