Bedava İnternet Paketi

Bedava internet Kullanın İnternetinizi Harcamayın

Bedava internet Kullanın İnternetinizi Harcamayın

Bedava internet, herkesin aradığı kampanyalar burada. İnternetiniz bitince ilk olarak akla gelen ek paket almaktır fakat buna gerek kalmadan da internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Nasıl mı, bu çok kolay. Operatörünüzün vermiş olduğu hediyeleri kullanıp ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde 3 büyük operatör bulunuyor bunlar, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olarak sıralayabiliriz. Bütün operatörler gerek faturalı gerekse faturasız müşterileri için kampanyalar yaparak bazı ücretsiz kullanımlara olanak sağlıyor.

Bedava internet paketi sayfası olarak bizlerde yapılan en son kampanyaları insanların kullanabilmesi için paylaşmaktayız. En yeni hediyelere ulaşmak için Bedava internet sayfasını takipte kalın.

Turkcell Bedava internet

Belki de en fazla kampanya yapan operatör olarak Turkcell’i gösterebiliriz. Neredeyse ay içerisinde bir kaç defa yeni hediye internet fırsatları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bir çok kişi bu kampanyalardan faydalanmak yerine ek paketlere ücret ödüyor. Sizler ücret ödemeyin hediye kampanyalara katılıp ücretsiz internetin tadını çıkarın.

Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell’in son yaptığı Sürpriz Nokta kampanyası sayesinde uygulama üzerinden belirtilen noktalara gidip hediye internet paketlerini alabiliyorsunuz. Sürpriz Nokta kampanyası nasıl yapılır hemen öğrenmek için Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet isimli başlığı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bip Hediye internet

Turkcell BiP kampanyası, Turkcell Bip Uygulaması üzerinden bir çok kampanya yapıyor. Hala BiP uygulamasını kullanmıyorsanız bir çok hediyeyi buradan yapabileceğinizi bilmenizi isterim. BiP uygulaması üzerinden alabileceğiniz ücretsiz mobil internet kampanyalarına ve diğer hediyeler için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edin. Buradan en az 10 adet kampanyanın nasıl yapıldığı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yeni Bedava internet Paketleri

Yeni Bedava internet Paketleri

Vodafone Hediye internet

Kampanyalar bakımından Vodafone da müşterilerine hediyeyi çok görmüyor. FreeZone, Red Tarifeleri ve diğer paketlere sahip faturalı ve faturasız abonelerin alabileceği bir çok kampanya mevcut.

Vodafone Yeni internet Avcıları internet Kampanyaları

FreeZone’luların BiT denen varlıkları avlayıp, ardından biriktirdikleri BiT’ler ile ücretsiz internet alabilecekleri bir uygulamadır. Uygulamayı Android veya App Store’da bulabilirsiniz. İnternet avcıları uygulamasının hangi hediyeleri verdiğini ve nasıl oynandığını öğrenmek için Vodafone İnternet Avcıları konulu yazımızı inceleyip hediyeleri sizde alabilirsiniz.

En son yapılan güncel kampanyalar içinse Vodafone Bedava internet isimli güncel kampanyalara bakmanızı tavsiye ederim.

Türk Telekom Ücretsiz internet Paketi

Türk Telekom tartışmalara yol açan tarifeleri ve ek paketleri ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Son zamanlarda çıkardığı Selfy kampanyalarıyla da abonelerinin çok ucuz fiyata, zengin içerikli tarifeler kullanmasını sağlamakta.

TL Yükleme internet Kampanyası

Aboneler TL yüklediklerinde de 2 GB hediye yada 5 gb hediye ila 10 gb bedava internet kazanabiliyorlar. Yükledikleri TL miktarına bağlı olarak ücretsiz internet kazanma fırsatı bulunan aboneler bu kampanyayı değerlendirmeyi unutmasın.

Türk Telekom TL kampanyası gibi hediyeleri Türk Telekom Bedava internet  kategorisinden inceleyip katılabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap