Bedava İnternet Paketi

Bimcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Bimcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Bütün operatörlerin hediye internet içeriğini paylaştım fakat sonrasında fark ettim ki eksik bir şeyler var. Bu eksik şey ise diğer alt operatörlerden biri olan bimcell bedava internet ile alakalı hiç yazı yazmamıştım. Büyük bir kitleye sahip olan böyle bir operatörün promosyonlarını paylaşmadığımı fark edince hemen araştırmalara başlayıp sizlerle paylaşabileceğim bedava internet paketi paylaşımı yapmak istedim. Öncelikle her daim söylediğim gibi genel anlamda internet kullanan bireyleriz konuşma ve sms gönderimini internet üzerinden sağladığımız için diğer paketlere pek ihtiyaç duymuyoruz. Şimdi ise bu durumu takipçilerimize daha kolay bir hale getirmek amacıyla bütün operatörlere ait hediye içerikleri paylaşmaya karar vermiş durumdayız.

Öncelikle şunu tekrardan belirtmek isterim ki bu bedava internet içerikleri sadece TC sınırları içerisinde geçerlidir ve yurt dışı kullanımı için uygun değildir. Ayrıca alacağınız bu içeriği bir arkadaşınıza veya akrabanıza transfer edemezsiniz. Şimdi konuyu uzatmadan merakları gidermek için çok konuşulan Bimcell Bedava İnternet paket kodlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki adımları yapıp sizlerde bu hediyeleri hemen alabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatta kolayca kullanabilmeniz için paylaşılan paketlere sende ücretsiz sahip ol.

DENEME YAZ 3455 E GÖNDER ve sende hediye internet içeriğini hemen kazan. Kaç gb veya MB vereceğine dair bir fikrim yok çünkü kişiden kişiye değişiyor. Şimdi ise 250 mb bedava internet kazanmak için 250MB yazıp 4551‘E GÖNDER  sende hemen hediyeni kap. Eğer bana o kadar internet yetmez dahası lazım diyorsan Bimcell’li 500MB yazıp 4551‘E GÖNDER ve 500MB sahibi ol. Şimdi ise en çok internet veren bedava 1gb kampanyası olan 1GB yazıp 4551 e göndererek hediye 1gb promosyonunu kazanabilirsiniz.

Not: Bazı paketler ücretli hale gelmiştir, detaylı bilgi için Müşteri Temsilcinizle görüşmeniz önerilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap