Bedava İnternet Paketi

BiP Sürpriz Nokta & Paycell Yılbaşı internet Kampanyası

28.12.2018
BiP Sürpriz Nokta & Paycell Yılbaşı internet Kampanyası

Turkcell’den BiP Sürpriz Nokta & Paycell Yılbaşı bedava internet ve 100 TL’ye kadar hediye kampanyası. Kampanyadan 31 Aralık 2018 tarihine kadar faturalı ve faturasız Turkcell Mobil hat kullanıcıları faydalanabilecekler. 2019 yılı yaklaştıkça diğer operatörlerde olduğu gibi Turkcell aboneleri de yapılacak olan kampanyaları merak ve heyecanla bekliyor. Turkcell her yıl olduğu gibi bu yılbaşına özel kampanyalar çıkarmaya şimdiden başladı.

Daha öncesinde güncel kampanyalardan faydalanıp 7 GB’a kadar her ay bedava internet alabileceğiniz hediyeleri Turkcell Bedava internet sayfasında paylaşmıştık. Bu sayfaya girip her hafta, her ay bedava internet alabilirsiniz.

BiP Sürpriz Nokta & Paycell Yılbaşı Kampanyası

2019 yeni yılına özel ilk kampanya BiP Sürpriz Nokta & Paycell Yılbaşı Kampanyası adı altında Turkcell’den geldi. BiP Sürpriz Nokta’ya gelip, haritadaki Paycell noktalarına gidenlere özel Haftalık 1GB internet’den 100 TL’ye kadar sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Kampanya Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyaya BiP Sürpriz Nokta üzerinden katılabilirsiniz.
  • Kampanya 22 Aralık – 31 Aralık 2018 23:59 tarihi arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan hem bireysel hem de kurumsal aboneler faydalanabilir.
  • Kampanya dönemi içinde her bir kişi kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Paycell Kart’ınızın olması gerekir.
  • Paycell Kartı olmayan aboneler, Sürpriz Nokta üzerinden Paycell noktasına tıkladığı zaman Paycell Kartı yoksa da Paycell Kart oluşturabilirler.
  • 22 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında BİP Sürpriz Nokta’daki harita kısmında bulunan Paycell noktalarına giden aboneler, kampanyaya katılabilecek.

Sanal kartı olmayan aboneler, kampanyaya katıldıktan 24 saat içinde sanal kart oluşturmaları gerekmektedir. Aksi taktirde TL hediyesi geçerliliğini yitirir.

Hediyeler

Kampanya kapsamında kazanılacak ödüller, haftalık 1 GB, 5, 10, 20, 50, 100 TL olacaktır.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeki dedi ki:

    Canimsin turksel

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap