Bedava İnternet Paketi

Blu TV 2 GB İnternet Kampanyası

03.04.2019
Blu TV 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell yerli uygulamalarına yönelik kampanyalarında uygun internet fiyatlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bu sefer düzenlediği ücretsiz interne kampanyası ile Turkcell, Blu TV uygulamasında geçerli 2 GB interneti aylık sadece 5 TL’ye abonelerinin faydasına sunuyor.

Blu uygulaması sayesinde en yeni ve popüler filmler, diziler ve daha bir çok içerik sizi bekliyor. Uygulamaya yönelik 2 GB Ucuz İnternet sayesinde sadece uygulamada geçerli internet paketinizi aylık 5 TL karşılığında yenileyebileceksiniz. Blu TV’nin zengin içerik dünyası arasında belki 2 GB internet bile az gelecek lakin Turkcell müşterisi olduğunuz için kafanız rahat olabilir. Çünkü Turkcell, Ücretsiz İnternet kazanabileceğiniz bir çok kampanya ile sizi zor durumda bırakmayacaktır! İşte kampanyanın detayları:

Blu TV 2 GB İnternet Paketi

  • Blu TV uygulamasında geçerli 2 GB internet paketi yalnızca 5 TL.
  • KDV dahil fiyatlar ile ekstra ödeme çıkmaz!
  • Kullanılmayan uygulama içi internet paketiniz bir sonraki aya devretmez!
  • 5 TL karşılığında tanımlanan 2 GB internet sadece Blu TV uygulamasında geçerli olup standart data yönetimi için geçersizdir kullanılamaz.
  • İnternetiniz bittiğinde bilgilendirme SMS’i alırsınız ve Blu Tv uygulamasını mevcut diğer herhangi bir internet paketiniz ile kullanabilirsiniz.
  • Kampanyaya başvuru SMS’i ücretsizdir!
  • 2 GB internet paketi bir başkasına devredilemez, ticari amaçlı kullanılamaz!

Başvuru Yolları şu şekilde:

SMS ile kampanyaya katılım sağlamak için: BLU TV 2GB yaz 2200’a gönder Turkcell Mağazaları , 532 ya da 0532 532 0000 arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulamasına girerekte başvuru yapabilrisiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap