Bedava İnternet Paketi

Dijital Depo Uygulaması Türk Telekom ile Yedekle 2 GB Hediye

12.01.2019
Dijital Depo Uygulaması Türk Telekom ile Yedekle 2 GB Hediye

Türk Telekom’da Fotoğraf ve videolarını Dijital Depo’ya yedekle, yenilerine telefonunda yer aç. Diğer operatörlerde de buna benzer bir uygulama bulunuyordu. Türk Telekom gleişen teknolojiye ayak uydurarak aboneleri için dosyalarını, videolarını ve fotoğraflarını yedekleyebileceği Dijital Depo uygulamasını geliştirdi. Bu hizmeti hem bilgisayardan hem de cep telefonundan kullanabilirsiniz. Cihazlardaki kamera kalitesi yükseldikçe çekilen video ve fotoğrafların boyutları da yükseldi. Yükselen dosya boyutları da cep telefonlarında zamanla büyük alanlar işgal etmeye başlıyor.

Dijital Depo

Bir çok kişi anılarını silmek yerine saklamayı tercih ediyor. Fakat dosya boyutlarının yüksek oluşu da bu kullanıcıları zor duruma sokuyor. Yüksek yer kaplayan dosya ve videolarınızı bu uygulama içine yükleyerek telefonunuzda alan açabilirsiniz.

Dijital Depo’da 2 GB depolama alanı anında ücretsiz.

Dijital Depo ile Neler Yapılabilir ?

Dosyalarını saklamanın en kolay yolu Dijital Depo uygulaması. Fotoğrafını, videonu, çalışma dosyanı Dijital Depo mobil uygulamasına yükle, telefon hafızan dolmasın.

Dijital Depo

Bildiğiniz gibi cihazın hafızası doldukça telefonlarda ağırlaşma programları geç açma gibi sorunlar oluşuyor. Dijital Depo ile bu tür sorunlara son.

Dijital Depo ile Müziğin Her zaman Yanında

En sevdiğin şarkıları depon da biriktirip istediğin zaman istediğin kadar müziği özgürce dinleyebilirsin.

Dijital Depo ile Müziklerini Yedekle

Dijital Depo Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Uygulamayı kullanarak rehberinizi de istediğiniz zaman yedekleyin. Vereceğiniz yedekleme talimatıyla Dijital Depo güncel telefon rehberini saklasın.

Dijital Depo Rehber Yedekleme Hizmeti

Telefona format atıldığında ya da cihaz değişikliğinde numara kaybetmeye son. Uygulama sayesinde rehberiniz her zaman güncel ve güvende.

Anılarını sevdiklerinle paylaş

Depo uygulamanızda sakladığınız bütün dosyaları, tüm cihazlarından sevdiklerinle kolaylıkla ve güvenle paylaşabilirsiniz.

Dijital Depo Dosya Paylaş

Uygulamayı Google Play ve App Store Uygulama mağazalarından telefon ve tabletlerinize yükleyebilir, DijitalDepo web sitesine giriş yapıp uygulamayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap