Bedava İnternet Paketi

DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası

25.03.2019
DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası

Çocuğunuzun dijital zekasını ve yetkinliklerini artıracak DQ Uygulaması ile güvenli internet çatısı altında tanışmanız için Turkcell, 2 GB Hediye İnternet kazanmaya ne dersiniz?

Kampanyadan yararlanmak için DQ web sitesinden veya uygulamasından “Turkcel Hızlı Giriş” aracılığı ile kayıt yaptıran bireysel veya kurumsal, aktif Turkcell aboneleri yararlanabilir. 2 GB Turkcell Bedava İnternet Paketi kazanmak için yapmanız gereken DQ servisini web sitesi üzerinden veya uygulama üzerinden her hafta düzenli olarak kullanmanız.

Bir müşteri kampanyadan ayda bir kez faydalanabilir. Kampanya 3 ay boyunca devam edecektir ve bu süre içerisinde DQ uygulamasını kullanmaya devam eden müşterilerin 2GB internet hediyesi hattına tanımlanacaktır.

turkcell.com.t

DQ 2GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır

Kampanyanın detaylarında belirtilen şartları yerine getiren Turkcell faturalı abonelerinin hatlarına hediye internet ayda bir kez olmak üzere otomatik olarak tanımlanacak ve aboneye bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 3 ay boyunca devam edecektir.
 • DQ servisini haftalık düzenli kullanan müşterilere uygulamada geçerli olmak üzere 2 GB Hediye İnternet otomatik yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir. (Yapmanız gereken DQWorld sitesine veya uygulamasına girerek Turkcell Hızlı Giriş/Kayıt yaptırmanız!)
 • Kampanya faydaları sona erdiğinde (3 ay sonunda) müşterinin kayıtlı olduğu herhangi bir ücretsiz internet kampanyaları yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu faturalı müşterilerde 1KB, hazır kart müşterilerinde 100 KB üzerindendir!
 • Kampanya aktif hale geldiği andan itibaren ücretsiz internet kullanımı geçerlidir. Bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında hediye edilen internet dönem sonunda sona erer ve bir sonraki döneme devretmez. Bir başkasına transfer edilemez. Ticari amaçla kullanılamaz ve yurt içinde geçerlidir.
 • KALAN yazıp 2200‘a sms göndererek fatura kesim tarihinize kadar paketinizde kalan tüm dakika/ SMS/  internet bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Maroc Telecom dedi ki:

  +212658108726

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap