Bedava İnternet Paketi

Enflasyonla Mücadele Haftalık Bedava internet Hediyesi

11.11.2018
Enflasyonla Mücadele Haftalık Bedava internet Hediyesi

Vodafone Haftalık Hediye Pass internet paketleri. Vodaofne’dan haftalık Pass hediyeleri ile, sosyal medya, youtube ve izlesene bunlara ek Whatsapp ve Messenger gibi uygulamaları 1 hafta ücretsiz kullanma fırsatı. Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası olarak çıkarmış olduğu Hediye pass paketleri ile abonelerinin 7 gün boyunca ücretsiz olarak pass paketinden yararlanmasına olanak sağlıyor. Bu kampanyaya yalnızca Vodafone bireysel aktif faturasız hat aboneleri katılabileceklerdir.

  • Diğer Kampanyalardan yararlanmak için hemen Vodafone Bedava internet kategorisindeki hediye veren uygulamaları kullanabilirsiniz.

Hattınıza uygun kampanyaları yukarıda belirtilen kategoriden seçip kullanarak her hafta ücretsiz internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Haftalık Pass kampanyası

Kampanyası ile abonelere Sosyal Pass, Video Pass ve İletişim Pass paketlerinden biri 1 hafta botunca hediye ediliyor. Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz tek bir mesaj vardır. Hediye olarak tanımlanacak olan paketin seçimi yapılamaz. Bu 3 paketten biri hattınıza tanımlandığında, paket adına dair bilgilendirme mesajı hattınıza iletilecektir.

Vodafone Sosyal Pass Hediyesi

Facebook, instagram ve Twitter uygulamalarından yapacağınız kullanımlar bu paket dahilinde sınırsızdır. Uygulama dışı web tarayıcıdan bu sosyal paylaşım sayfalarına giriş yapıldığında tarifenizden düşüm gerçekleşir. Bu nedenle uygulamaları yükleyerek uygulama üzerinden kullanım yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Video Pass Hediyesi

Hattınıza bu hediye tanımlandığı taktirde 1 hafta boyunca Youtube ve İzlesene uygulamalarından sınırsız bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki katılım mesajını gönderdiğinizde bu paketin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone İletişim Pass internet Hediyesi

Gönderdiğiniz kampanya SMS’i sonucunda bu ek paketin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı gelirse Whatsapp ve Messenger uygulamalarını 7 gün boyunca internetinizden yemeden kullanabilirsiniz.

Vodafone Enflasyonla Mücadele Haftalık Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Kampanyaya katılmak için tek tip mesaj gönderilmektedir. Hediye olarak yukarıda sıralanan paketlerden biri otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Gelecek onay mesajından sonra yurtiçi geçerli uygulamalarda kullanım yapabilirsiniz.

  • Kampanyaya katılmak için BANANEVAR yazıp 4455‘e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Hediye interneti yalnızca uygulamalar üzerinden kullanmanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan faturasız Vodafone aktif hat sahipleri faydalanabilecektir.
  • Diğer kampanyalar için hemen Vodafone Bedava internet sayfasına bak.

Kampanyadan arkadaşlarını da haberdar et, onlarda haftalık hediye internet paketlerini hemen alsın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap