Bedava İnternet Paketi

Ev Telefonsuz Yalın internet Paketleri

04.09.2018

Ev Telefonsuz Yalın internet Paketleri, Türk Telekom, Süper Online, VodafoneNet Yalın internet kampanyası

Ev Telefonsuz Yalın internet Paketleri

Ev Telefonu olmadan internet bağlanır mı ? Ev Telefonu Olmadan internet bağlamak bir çok kişinin merak ettiği durumlardan biri. Bildiğiniz gibi ev interneti bağladığınız zaman genelde Ev Telefonu (Sabit Hat) numaraya gereksinim oluyor. Fakat sürekli gelişen teknoloji ve rekabet durumundan dolayı bu durumda tamamen değişti. Türk Telekom, Turkcell SüperOnline ve Vodafone Net gibi internet sağlayıcıları Yalın internet hizmetini de beraberinde sunmakta. Yalın internet ile ev telefonuna gereksinim duymadan direkt bulunduğunuz konum inceleniyor ve uygun bulunduğu taktirde ev internetiniz kısa bir süre içinde bağlanıyor. Bu sayede artık sabit telefon hattı olmadan da internete bağlanabileceğiz.

Bir çok operatöre ait en güncel hediyeler için Bedava internet sayfasına bir bakın. Operatörünüzün kampanyasına katılın sizde hediyenizi alıp hemen kullanmaya başlayın.

Yalın internet Nedir ?

Türkiye’deki sabit internet hizmet sağlayıcıları tarafından son zamanlarda hizmete sunulan yalın internet, sabit hat bağlatmaya gerek olmaksızın, telefon aboneliğine gerek kalmadan, internet erişimi bağlantısını sağlamak anlamına geliyor. Adsl ile arasında çok büyük bir farkı var, yalın internet sayesinde her ay 15 lira sabit telefon faturası ödemek zorunda kalmıyorsunuz, onun yerine “yalın internet erişim ücreti” olarak belirli bir ücret ödeniyor.

Yalın internet paketleri

Yalın internet, telefon aboneliğine gerek kalmadan internet hizmeti almanıza olanak sağlar. nDSL olarak da adlandırılmakta olan bu hizmeti internet sağlayıcıları sunmaktadır. Yalın adsl ve fiber paketleri, yüksek hızda internet erişimi sağlarken sabit telefon kullanma zorunluluğunu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Türk Telekom Telefonsuz Yalın internet Kampanyası

Ev internetini ülkemizde ilk hizmete sunan iletişim firmasıdır. Uzun süre ev telefonu olmadan internet hizmeti veremeyeceği belirtildi. Şuanda ise Türk Telekom’da yalın internet hizmeti vermekte. Daha önceleri müşteriler ev telefonu kullanmak istemediğini yalnızca internet kullanmak istediğini belirtseler de böyle bir hizmet söz konusu değildi. Fakat günümüzde bu hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz.

Turkcell Superonline Telefonsuz Yalın İnternet

Bireysel, kurumsal gibi müşterilerine internet hizmeti vermekte olan Turkcell Superonline, sabit hat veya telefon aboneliği olmadan da internet hizmetinden yararlanmanıza yardımcı olur. Turkcell, Fiber ve ADSL internet için,Turkcell Superonline aşağıdaki fiyatlar üzerinden Yalın İnternet hizmeti veriyor.

Turkcell Superonline Yalın İnternet Kampanyaları

  1. Limitsiz Yalın İnternet Kampanyası / 8 ve 16 Mbps’ye kadar hız seçenekleri / 50, 75, ve 100 GB AKK seçenekleriyle Limitsiz İnternet 64,90 TL’den başlayan fiyatlarla hizmete sunulmakta.
  2. D-Smart Superonline Yalın Adsl Kampanyası / 8 ve 16 Mbps’ye kadar hız seçenekleri / 50 ve 100 GB AKK seçenekleriyle Limitsiz İnternet 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerini bekliyor.

Doping Yalın İnternet

Doping de kullanıcılarına yalın internet hizmeti veriyor. Yalın ADSL ve yalın fiber olarak sunduğu hizmetleri telefon olmadan doping internet olarak tanımlayan şirket, ayrıca yalın internet hizmetini üniversitelilere ve yabancılara da çeşitli fırsatlarla sunmaktadır.

Vodafone SüperNet Yalın Telefonsuz İnternet Kampanyası

Dünyada ve Türkiye’de bir çok müşterisi bulunan Vodafone Yalın internet hizmeti veren firmalardan biridir. Uzun süre Mobil Hat hizmeti veren Vodafone yakın zamanda ev interneti hizmeti vermeye de başladı. Vodafone SüperNet Yalın internet hizmetiyle fiber internet paketlerini ev internetine ihtiyaç duymadan satın alıp kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap