Bedava İnternet Paketi

Faturalı Vodafone’lulara Özel 6 Ay indirimli Limitsiz Ev interneti

Faturalı Vodafone’lulara Özel 6 Ay indirimli Limitsiz Ev interneti

İnternetsiz ev kalmasın diye Vodafone Faturalılara özel 16Mbps Limitsiz internet 59.90 TL. İnternet hızını 24Mbps ve 35Mbps paketlerinden de seçebilirsiniz. En uygun Fiber tarifeleri ile Vodafone’a geç hemde ev internetini uygun fiyata kullanmaya başla. Kampanyadan ilk 6 ay 59.90 TL, sonrasında ise 74,90 TL olarak 24 ay sözünüze kullanabilirsiniz.

Limitsiz ev internet paketleri dışında mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava internet sayfasına bakın.

Faturalıya Özel Ev interneti

100 Mbps’ye varan gerçek fiber internet hızı. Evinize uygun paketi seçme imkanı. Ücretsiz kurulum. Aylık modem ücreti 6.90 TL. Maksimum 2 gün içinde hızlı kurulum. Bununla beraber farklı bir internet kullanıcısıysanız taahhüt cayma bedelinizin 500 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone karşılamakta.

Vodafone’luya Özel Limitsiz Fiber Kampanyası

Kampanya şartları tüm paketler için 24 Aylık abonelik sözü verilmesi durumunda geçerli olacaktır. Kampanya 31/01/2019 tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone’luya Özel Limitsiz Fiber internet Kampanyası ile müşteriler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak faydalanacaktır. 216 TL bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 9 TL olup paket ücretine dahildir.

Evde internet ile 4 GB Bedava internet Kampanyası

Ev internetiniz olur da giderse bağlantı kesilirse ya da ev internetinizi cep telefonuzda da kullanmak isterseniz diye, ayda dört defa Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da GUNLUK 4GB yazıp 7000’e SMS gönderip mobil hattınıza cepten 4GB’lık hediye alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap