Bedava İnternet Paketi

Fenercell Bedava internet Paketleri 2017

Fenercell Bedava internet Paketleri 2017

Fenercell, bir Fenerbahçe taraftar operatörüdür. Takımına destek vermek isteyen telefon kullanıcıları Fenercell Faturalı ve Faturasız hatları ile iletişime devam ediyor. Ayrıca Fenercell’in bir çok kampanyasından da dilediği zaman faydalanabiliyor. Bu defa sizlere bir Türk Telekom alt servisi olan Fenercell internet paketleri ile ilgili bilgiler vermeyi planladık. Sayfamızdaki bilgiler ile paket fiyatları ve nasıl alacağınıza dair bir çok soruyu yanıtlamış olacağız. Günümüzde malum bedava internet yok, bunun yerine tarifeye ek internet paketleri bulunuyor. Faturalı ve faturasız hatlarınız da doya doya internetin tadını çıkaracağınız paketleri alın. Bu paketler hattınıza tanımlandıktan sonra bilgilendirme mesajları gelir ve bu uyarı’dan sonra kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Fenerbahçe’liler internetsiz kalmasın diye Fenercell bedava internet paketleri de bazen gündeme gelebiliyor.

Fenercell Aşımsız 250MB İnternet Paketi (Faturalı)

Aşımsız 250MB internet paketi ile ayda 12 TL’ye 7,2 mbps hızda* interneti cep telefonunuzda kullanın. Üstelik aldığınız ek internet paketi kullanım hakkınızı bitirdikten sonra paket aşımı yok, böylece kabarık gelen faturalara elveda diyoruz.

  • ASIMSIZ 250MB yazıp 5555’e gönder internetin tadını cebinde yaşa.

Fenercell Faturalı Sınırsız 4GB İnternet Paketi

Limitsiz 4GB internet paketiyle ayda sadece 39 TL’ye 7,2 mbps hızında hizmet veren, sınırsız internet kullanın. Ayrıca paketiniz bittikten sonra fatura kesim tarihine kadar internet hızı düşüyor ama sınırsız internet kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

  • SINIRSIZ 4GB yaz 5555’e kısa sms gönder, gelecek bilgilendirme mesajının ardından keyifle kullan.

Fenercell Faturasız 1 gb internet Paketi

Cep telefonundan en çok interneti ben kullanırım, her işimi internetten halledebilirim diyenler için güzel bir paket. Bunun yanında video izleyip, oyun oynayanlara özel 1 gb internet paketi aylık 19 TL.

  • Hemen almak için 3G 1GB yazıp 5555 e gönderin.

Fenercell 250 MB İnternet Paketi

İnterneti fazla kullanmayan fakat bazen haberleri kontrol edip ara sıra sosyal medya kullanan aboneler için birebir. Fazla internet kullanmıyorsan 250MB internet paketi senin için yeterli olacaktır.

  • Aylık 12 TL’ye pakete sahip olmak için hemen AYLIK 250MB yazıp 5555 ‘e SMS göndermeniz yeterli. Gelecek onay mesajının ardından kullanmayı unutmayın.

Şuan aktif halde fenercell bedava internet kampanyası bulunmadığından dolayı hediye paylaşımı yapamadık. Fakat Fenercell müşterilerine özel ücetsiz internet paketleri çıktığında sayfamızda paylaşılacaktır.

Fenercell Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Fenercell internet paketlerine ait kampanyaların sms bilgisi veya farklı bir katılım yöntemi varsa bu bilgiler paylaşılacaktır. Paylaşılan adımları takip edip Fenercell Bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bununla beraber ek internet paketleri için de yine yukarıda belirtilen SMS adımlarını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap