Bedava İnternet Paketi

Fırsat Garajı Turkcell Cihaz Kampanyası

18.02.2019
Fırsat Garajı Turkcell Cihaz Kampanyası

Turkcell’ in sevgililer gününe özel düzenlediği Sarı Günler Kampanyası oldukça fazla ilgi görünce, cihaz kampanyalarında indirimi devam ettirme kararı alan Turkcell, bu sefer Fırsat Garajı Cihaz Kampanyası ile son teknoloji cihazları büyük indirimlerle 12 ay taksitle müşterilerine sunmaya devam ediyor.

“Özel Fırsatların Yeni Sürprizi” sloganıyla başlatılan indirim kampanyasının son katılım tarihi 28 Şubat. Bu tarihten önce Turkcell faturalı hat sahipleri ve Financell Kredi Puanı yeterli olan hat sahipleri Turkcell.com.tr üzerinden veya Turkcell Mağazalarından alacakları stoklarla sınırlı olan cihazlarda kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyada ilgi gören cihazların başını yine Samsung A7 2018 ile Huawei Y6 2019 çekiyor. Minimum 12 ay Turkcell’ de kalma sözü karşılığında alınabilen cihazlarla beraber en cazip Turkcell tarifeleri ve Turkcell Bedava İnternet paketleri de müşterilere tanımlanıyor. Turkcell cihaz kontratı ile tarife kontratını birbirinden ayrı tutacağınıda baştan belirtiyor müşterilerine. İşte kampanyanın tüm detayları!

Turkcell Cihaz Kampanyası 2019

Fırsat Garajı Turkcell Cihaz Kampanyası’ nın tüm detaylarını aşağıda bulabilir, kampanya ile ilgili sormak istediklerinizi yorum bırakarak bize iletebilirsiniz.

 • Turkcell Fırsat Garajı kampanyası 15.02.2019 – 28.02.2019 tarihleri arasında sadece sarı etiketler ile belirtilen ürünlerde geçerlidir.
 • Stoklarla sınırlı olan kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Tabletlerde 6 ay, akıllı telefonlarda 12 ay, aksesuarlarda ise 36 aya kadar taksit seçenekleri geçerlidir.
 • Kampanya Turkcell faturalı hat sahipleri için geçerlidir. Bununla beraber Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olması şartı aranmaktadır.
 • Yapılan değerlendirmenin ardından cihazınızı alabilir ve faturanıza ek olarak 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Kampanya bir başkasına devredilemez.
 • Kampanya süresince tarifenizde yer alan SMS, GB ve Konuşma süreleri bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanya ve beraberinde seçilecek tarifeler yurt içinde geçerli olup yurt dışında ayrıca ücretlendirilir.
 • Sözleşme süresi bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • Kampanya ücretine ek olarak ilk ay sözleşmeden kaynaklanan damga vergisi faturaya yansıtılır.
 • Turkcell kampanya süresi boyunca cihazlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fırsat Garajı Turkcell Cihaz Kampanyası ile birbirinden güzel son tenoloji ürünü cihazları en uygun fiyat ve taksitlendirme ile alabilirsiniz. Son katılım tarihi : 28 Şubat 2019ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap