Bedava İnternet Paketi

GNÇ Sınırsız Turkcell İçi Konuşma ve Mesajlaşma Kampanyası

05.11.2018
GNÇ Sınırsız Turkcell İçi Konuşma ve Mesajlaşma Kampanyası

Turkcell, GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki müşterilere otomatik tanımlanacak sınırsız Turkcell’lilerle konuşma ve mesajlaşma hakkı GNÇ ile sizleri bekliyor. Kampanyayla verilecek olan faydalar abonelere otomatik tanımlanır sonra gelen bilgilendirme mesajı ile beraber kullanmaya başlanılabilir. Kampanya Faturalı GNÇ Star paketi kullananlar için geçerli olacaktır, faturasız hat aboneleri bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Turkcell Bedava internet makalesindeki kampanyalara bakarak kendinize uygun ücretsiz internet hediyelerinden yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için Sms gönderilmez ve bu hediye için ekstradan ücret ödemezsiniz.

Turkcell’den GNÇ Sınırsız Turkcell İçi Kampanyası

Kampanyaya katılım yapan aboneler Turkcell’lilerle sınırsız konuşma ve mesajlaşma hediyesine sahip olacaklar. GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’na devam ettiğiniz sürece yararlanabileceksiniz. Kampanyaya katılacak olan abone sayısına dair herhangi bir sınırlama yok.

GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki müşterilere otomatik tanımlanıp ücretsiz verilmektedir. Kampanya 30 gün içinde 1 defa hattınıza tanımlanmaktadır. Ayrıca iptal etmediğiniz sürece devam edecektir. Turkcell’lilerle uzun telefon görüşmesi yapan ve mesaj gönderen GNÇ’liler bu paketin özelliğinden yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında kazandığım faydalar başka bir hatta transfer edilemez.

Kampanya Nasıl Yapılır ?

  • GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik paketlerine sahip olan aboneler otomatik yararlanır.
  • Sms ya da farklı bir yöntemle kayıt olunmaz.
  • Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • İptal etmek için IPTAL GNC SINIRSIZ yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap