Bedava İnternet Paketi

Hadi Bilgi Yarışması ipucu

08.11.2018
Hadi Bilgi Yarışması ipucu

Hadi bilgi yarışması ipucu, gün içinde yapılan yarışmalarda çıkacak olan bir soru için kullanılır. Hadi Uygulaması üzerinden katıldığınız bilgi yarışmasından 1 adet joker kullanma hakkınız olduğu gibi, diğer bilgi yarışmalarında yer alan ipucu seçeneği de bulunuyor. Yarışmacılar sürekli değişen hadi ipucu konusunu takip ederek, sorulan sorulardan birinin cevabını önceden biliyor.

Hadi ipucu 9 Kasım 2018

Günde 2 defa yapılan bilgi yarışmasının 9 Kasım tarihinde yapılacak olan ilk yarışmasında kullanılacak olan ipucunu burada bulabilirsiniz. Oyunu oynayanlar için sürekli güncel tutulacak olan bu başlık sayesinde oyuna başlamadan hemen önce buraya giriş yapıp günün ipucunu öğrenebilirsiniz.

Yarışmada kullanacağınız ipuçları, bilgi yarışması başlamadan hemen önce paylaşıldığı için, bir sonraki günün ipucu önceki günden paylaşılmaz.

Dünün İpucu; Hadiciler günün ipucu; coğrafyasına güvenenler için geliyor. Birçok medeniyetin kalbi olan, Dünya’nın en uzun nehri Nil’in, hangi kıtada olduğunu doğru tahmin edecek Hadiciler burada mı ?

Hadi Yeni İpucu

Hadi bilgi yarışması ipuçlarını genelde instagram adresinden paylaşmakta. Bizlerde yarışmaya ait ipuçlarını buradan alıp sizler için sürekli güncel ve yeni olacak şekilde yazıyoruz. Hadi bilgi yarışmasında kullanabileceğiniz Joker Kodlarını da, Hadi Joker Kodu kategorisinden kolayca edinebilirsiniz. Bu kodları kullanarak uygulama içinde bir soruya yanlış verseniz dahi joker hakkınız ile yarışmaya devam edebilirsiniz.

Unutmayın ki her bir yarışmada sadece 1 defa joker kullanma hakkınız var.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap