Bedava İnternet Paketi

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma

21.10.2018
Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma

Hadi uygulaması binlerce kişi tarafından oynanan bir bilgi yarışma oyunudur. Bu oyunda sorulan soruları doğru cevaplayarak gerçek para kazanabilirsiniz. Hadi bilgi yarışmasında bir soruya yanlış cevap verirseniz yarışmadan eleniyorsunuz. Bu durumda devreye joker kodları giriyor, kullanıcılar joker haklarıyla yarışmaya kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Hadi Bilgi yarışmasına bütün mobil cihaz kullanıcıları katılabilirler. Eğer sizde Hadi bilgi yarışmasını oynuyorsanız ve joker haklarına ihtiyacınız varsa Joker hakkı nasıl yapılır buradan öğrenebilirsiniz.

Hadi Bip Joker Nasıl Kazanılır ?

Turkcell Bip uygulaması ile hadi bilgi yarışmasında joker hakkı kazanabilirsiniz. BiP uygulamasını telefonunuza yükleyip, uygulama üzerinden Hadi kanalını takip ettiğiniz taktirde sizlere joker kodu verilecektir, ayrıca daha sonra yapılacak kampanyalarda’da Bip uygulamasını kullanarak hadi joker hakkı kazanabilirsiniz.

Hadi bilgi yarışması uzun bir süre daha oyuncularına sorular sorup para kazandırmaya devam edeceğe benziyor. Hadi Bilgi Yarışmasında farklı yollarla Joker hakkı veriliyorsa bunları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Hadi Joker Kodu Nereye Yazılır ?

Hadi Joker kodu nasıl kullanılır ? Hadi joker kodu oyuna giriş yapan yarışmacılara verilen ekstra haktır. Oyuna girdiğinizde size verilen joker hak kodunu arkadaşlarınıza verip onların da giriş yapmasını sağlayarak 1 joker hakkı daha kazanmış olursunuz. Bu sayede yarışma içinde soruya yanlış cevap verseniz dahi, joker hakkınız ile yarışmaya devam edebilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kodu Öğrenme

Hadi joker kodunuzu hala öğrenmediyseniz, Uygulamayı açıp ekran üzerinde bulunan Davet Et butonuna dokunarak joker kodunuzu öğrenebilirsiniz, genelde joker kodu kullanıcı adınızdır. Buarada ana sayfada bulunan kalp içindeki rakam kaç adet joker hakkınız olduğunu gösterir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Perihan dedi ki:

    Hiç de kazansam para
    Boşa net yiyor 🙁😣😣

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap